בניית אפליקציה היא משימה הדורשת מומחיות רבה והבנה מקצועית בעולם הפיתוח ולצד זאת בעולם העסקים. כיום כל עסק קטן כגדול מבין כי ללא אפליקציה יהיה לו קשה לשרוד. ישנה חשיבות מכרעת לבניית האפליקציה ועלינו להיות מודעים לכך. ככל שנבנה את האפליקציה בצורה יותר טובה כך אנחנו נהיה בטוחים כי היא תשרת אותנו בצורה הטובה ביותר. על כן חשוב מאוד לדעת מה הם השלבים השונים בעת בניית האפליקציה, שלבים אשר אנו מפרטים אותם כאן לפניכם בכדי שתדעו כיצד הדבר עובד.

  • מחקר וניתוח

השלב הראשון, אך אחד החשובים הוא מחקר וניתוח של השוק שבו האפליקציה תהיה נוכחת. עלינו להכיר את השוק שבו אנחנו פועלים ולדעת מה הם החסרונות והיתרונות של המתחרים שלנו. כמו כן נהיה חייבים להכיר את הלקוחות שלנו ולדעת מה הם רוצים לקבל באפליקציה שלהם.

  • אפיון

דבר חשוב נוסף שאליו אנחנו צריכים להיות מודעים הוא האפיון של האפליקציות. על מי שכותב את האפליקציה חלה החובה לבצע אפיון שלה לפני תחילת הבנייה שלה וכך לדעת מה הם המשאבים שידרשו לצורך בניית אפליקציה.

  • פיתוח תוכנה

דבר נוסף וחשוב ביותר שיש לעשות הוא השלב השלישי בבניית האפליקציה. שלב זה הוא פיתוח התוכנה של האפליקציה ובנייתה בצורה הטובה ביותר. לפיתוח איכותי נדרשים מומחים גדולים בתוכנה והבנה מעמיקה של שלבי כתיבת הקוד השונים. ככל שהמפתח שלנו יהיה יותר טוב כך האפליקציה תהיה יותר איכותית ואנו חייבים להיות מודעים לכך.

  • בדיקות וולידציה

לאחר פיתוח הקוד ישנה חובה לוודא כי המערכת עובדת כמו שצריך. ככל שבדיקות הוולידציה תעשה בצורה יותר טובה כך אנחנו נהיה בטוחים כי אנחנו מפתחים את האפליקציה האיכותית ביותר. זהו דבר בעל ערך וחשוב מאוד שנשים לב אליו.

  • הפצה ותמיכה

השלב האחרון הוא הפצת האפליקציה ושחרורה לשוק. שימו לב כאן לא מסתיימת העבודה ויש להיות עם היד על הדופק בכדי לראות כי האפליקציה עובדת כמו שצריך. לצורך כך המפתחים חייבים ללוות את החברה לה הם בנו את האפליקציה.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אליחי רובין

אליחי רובין

מנכ"ל חברת קידום כהלכה