לאחר שכלו כל הקיצים והייאוש מתחיל את אותותיו בסביבות גיל ה30 לאחר שנואשנו מהמסיבות השונות ומהפאבים ( בתקווה שנמצא את ה"אחד" או ה"אחת"), מהפגישות אותם משדכים לנו החברים או המכרים ( " יש לי מישהו להכיר לך – משהו משהו!! ) וכמובן מהחתונות אליהן אנחנו מוזמנים של הח'ברה הצעירים בני גילנו מגיע השלב שאין ברירה אלא לפנות לאינטרנט לאתרים שפורחים מיום ליום ושמו לעצמם את המטרה האחת להפגיש אותנו עם החצי השני שלנו.

הכרויות

גישוש ראשוני

בהתחלה מגששים ובודקים אילו אתרים קיימים ויש ברוך השם לא מעט ( למרות שאת אותם הפרצופים ניתן למצוא במספר אתרים במקביל), קיימים אתרים שמאפשרים חיפוש מהיר על מנת לבחון את השטח ולראות האם קיימים בכלל כאלה שמוצאים חן בעיננו ויש אתרים שמגבילים אותך כבר בכניסה למלא פרופיל אישי ולפתוח כרטיס על מנת להיכנס למאגר ורק אז יש לך את הלגיטימציה לחיפוש.

כמובן שקיימים באינטרנט אתרים שמצהירים כי הם חינם ולכן כדאי לבחון קודם את התוכן של כמה כרטיסים ולראות האם הם מתאימים למה שאתם מחפשים, מבחינת סוג הקשר, הרמה האנושית, התחביבים האזור וכדומה. בדרך כלל האתרים מאפשרים למחפשים לדפדף חינם באתר במשך מספר ימים על מנת לתהות על קנקנו של האתר ואז גובה תשלום עבור השירותים שהוא מספק. כדאי לבחון את האתר משך מספר ימים על מנת לדעת אם יש בסיס לתשלום מבחינתכם. לטעמי, אתר שאינו מאפשר את הדפדוף החינמי במשך מספר ימים אלא דורש תשלום מידי ניתן בעצם לדפדף עליו.

קדימה לעבודה

בעצם השלב הראשון של פתיחת הכרטיס באתר ההיכרויות הנו שלב קל, אך למעשה הוא קצת מסובך כי עלינו למשוך את הצד השני לקרוא את הכרטיס שלנו ולהחליט ששווה בעצם לפגוש אותנו ( לפחות לדייט אחד ), לכן צריך להקדיש זמן לא מבוטל על בניית פרופיל מעניין ( אך אמיתי) שישקף אתכם בצבעים "מושכים".

הפרופיל האישי הוא בעצם כמו עמוד מכירות של עצמכם, כדאי לספר על עצמכם באופן כנה ואמיתי אך להימנע מלחשוף את כל הפרטים ( כדאי לשמור גם כמה סודות להמשך ..)

יתרונות רבים

היתרונות בשימוש באתר הכרויות הם מגוונים כי יש מבחר גדול יותר של אפשרויות וגם הוא נגיש מהמשרד, מהבית ומכל מקום שאנו נמצאים, אך כמובן שישנן חסרונות שגם בגלל המבחר הגדול קשה להתמקד, לא ניתן לדעת האם הכרטיס אינו מזויף והאם האדם שפרסם אותו הוא באמת כותב את האמת על עצמו.

לפני שפותחים את הכרטיס כדאי לשאול חברים ומכרים ולקבל המלצות וביקורות על האתרים אותם הם מכירים, ניתן מהחוויות של אחרים להבין בדיוק האם האתר מתאים לצרכיכם. עוד אפשר לחפש באינטרנט אתרים שעורכים השוואות בין אתרי הכרויות ועוזרים להבין מה ההבדלים ביניהן ומה מציע כל אתר.

עסקים מומלצים

בואו למצוא אהבה באתר ההכרויות look4love

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אייל מזרחי

אייל מזרחי

מנכ"ל שותף בחברת - webclub