כאשר מדברים על טכנולוגיה מתקדמת, מדברים גם על שרת Vps המביא התקדמות אדירה בכל מה שקורה עם העולם הווירטואלי. נשמע מוכר? מכירים את זה שיש לכם בעסק המון מחשבים ועומס מיותר? לא חבל על ההשקעה בעובדים, בעלויות ובעיקר בבזבוז משאבים מיותרים? כדי לשחרר אתכם מעול הישן ולחבר אתכם לקדמה, רצינו לדבר על חברה לקידום אתרים המציע לכם גם שרת VPS שעושה עבורכם וחוסך לא מעט.

אז כן, הבנתם נכון, לא משנה כמה מחשבים יהיו לכם בעסק, השרתים ינצלו רק עשירית מיכולתם. כאשר בוחרים את העולם הווירטואלי, בוחרים למעשה עולם גמיש יותר, אמין וגם זול- זה מה שצריך לא?

אז למה זה יתרון כל כך גדול?

חברה לקידום אתרים תעיד בפניכם כי זה משתלם כי זה קודם כל לא מחייב אתכם בנקודות מחשב בכל מקום ובטח שלא בפיזור שגובה לא מעט. אז מה בעצם טוב בשרת הווירטואלי? ישנו חיבור וכל שרת פועל בדרכו ללא קשר לאחר- כאמור? אין תקלות ולא צריך כמה אנשים שיפעילו את המערך- הנה סיבה אחת טובה למה אתם צריכים שרת כזה בעסק. לא משנה אם השרתים אינם נגישים ואף נמצאים במדינה זרה, ההתרחשות פשוטה וההפעלה אף היא לא מכבידה על אף אחד. מהירות גלישה תקינה, חיבור וחשיפה קלים ומהירים כאשר המטרה להעניק את חווית הגלישה והרכישה המושלמת ללקוח המזדמן וללקוח הקבוע שלכם. חשוב גם להזכיר את עניין העלויות הנמוך לרבות פס הגלישה.

גמישות ונוחות בכל ההיבטים

השלב הבא מדבר על גמישות הן בחומרה והן בתוכנה וכאן למעשה מקנה השרת אפשרות לבצע כל פעולה או שינוי בקלות יתרה.

שזה אומר?

בעיקר מאפשר בצורה גמישה להוסיף מעבד, שטח לדיסק, להגדיל זיכרון וזה מדבר גם על רכיבים וירטואליים בכל זמן ללא שום הגבלה. כמו כן נוכח פעולה זו אין אובדן מידע חלילה והזמינות קיימת כמעט באופן תמידי. כמו כן, הגיבויים של החומרים על השרת כולל הפעלה מתרחשים ללא קושי ואם חלילה מתרחש משהו, ניתן לשחזרו- לרוב זה קורה חלילה כאשר יש אובדן של חומרי הדיסק הקשיח או כשיש תקלה לא צפויה.

זקוקים לשרת אשר יחסוך לכם בכוח אדם, יקל על הפעולות מקרוב ומרחוק ובעיקר יחסוך לכם לא מעט משאבים כלכליים? הגיע הזמן לעבור לשרת שיהיה נאמן גם מרחוק. היכונו לבואו של השרת הווירטואלי.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אליחי רובין

אליחי רובין

מנכ"ל חברת קידום כהלכה