העולם כיום שונה מאוד מהעולם שהכרנו לפני עשרים ואפילו עשר שנים. הטכנולוגיה שינתה את פניו של העולם מן הקצה אל הקצה ודברים חדשים ומדהימים נכנסו לחיינו. אחד התחומים בהם מורגש השינוי המדובר הוא תחום פיתוח אפליקציות. עסק או ארגון שלא מפתחים אפליקציות הן עסקים שלא יצליחו לשרוד בעולם המודרני ולא יצליחו להתנהל בחכמה.

פיתוח אפליקציות מאפשר לנו להגדיל את הרווחים של הארגון באמצעות פניה לקהל לקוחות חדש ופתיחה של סגמנטים שבעבר לא הכרנו. מדובר בכלי חשוב והכרחי לכל עסק ולא ניתן להתנהל בלעדיו ברמה גבוהה. פיתוח של אפליקציה משפיע גם על עולם השיווק של העסק ומאפשר לנו לשווק אותו בחכמה יותר גדולה ולהגיע לשווקים חדשים. כיום עסק שלא יעשה שימוש באפליקציה יכשל וסופו יהיה בהפסד.

מי עושה שימוש באפליקציות?

כאשר אנו שואלים את השאלה מי משתמש באפליקציות אנו צריכים להסתכל על שני הצדדים של המטבע. מחד ישנם את הלקוחות המשתמשים באפליקציה, מנגד יש את הארגון שיצר את האפליקציה. לכל אחד מהגורמים הללו יש משמעות שונה ואנו מסתכלים עליהם בצורה שונה.

בכדי לפתח את האפליקציה הטובה ביותר אנו צריכים לקחת בחשבון את הצרכים של כל קבוצה שמנינו לעיל ולהתחשב בהם בעת פיתוח האפליקציה. רק פיתוח הלוקח בחשבון את כל הצרכים של שתי הקבוצות יצור את האפליקציה הטובה ביותר שתעזור לנו ליצור את המוצר המושלם.

מהי אפליקציה טובה?

אפליקציה טובה כבר הבנו, קשה ליצור והדבר תלוי בגורמים רבים. אך אפליקציה טובה היא זו אשר עונה על הצרכים של השוק ולא מנסה לחנך את השוק מחדש. בכדי ליצור אפליקציה טובה אנו צריכים ליצור מההתחלה את המוצר הטוב ביותר בכדי להצליח ליצור את האפליקציה הטובה ביותר. איך נדע כי האפליקציה טובה? על סמך העובדה שיותר ויותר משתמשים חוזרים להשתמש בה ועושים זאת שוב ושוב.

אפליקציה טובה מאוד תשנה את השוק כליל ותיצור יחסי לקוח עם הארגון חדשים לגמרי. כיום בעולם המודרני אין תחליף לאפליקציה טובה וארגון אשר לא עומד בקצב יכשל ויצא כשידו על התחתונה בתחרות אל מול ארגונים אחרים. דבר נוסף שיש להיזהר ממנו הוא יצירה של אפליקציה גרועה, במצב עניינים כזה עדיף כבר לא ליצור אפליקציה כלל בכדי לא לפגוע בעסק ובשמו הטוב. מוניטין הוא דבר שלא יסולא בפז ואפליקציה גרועה בהחלט פוגעת במוניטין של העסק ועל כך יש רק להצר.

העולם כיום שונה מאוד מהעולם שהכרנו לפני עשרים ואפילו עשר שנים. הטכנולוגיה שינתה את פניו של העולם מן הקצה אל הקצה ודברים חדשים ומדהימים נכנסו לחיינו.

העולם כיום שונה מאוד מהעולם שהכרנו לפני עשרים ואפילו עשר שנים. הטכנולוגיה שינתה את פניו של העולם מן הקצה אל הקצה ודברים חדשים ומדהימים נכנסו לחיינו.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אליחי רובין

אליחי רובין

מנכ"ל חברת קידום כהלכה