קידום אתרים כשמו הוא, דרך להפיץ את האתר באופן שבו יגיע לכמה שיותר אנשים, שתוכנו רלוונטי עבורם. קידום אתרים בגוגל הוא אחת מהדרכים השיווקיות לשווק את עצמך כבעל עסק או את המוצר אותו אתה רוצה למכור.

הדרכים לקידום אתרים הם רבות ומגוונות והן מתחלקות לקידום אורגני בגוגל וקידום ממומן באמצעות תשלום לפי הקלקה על המודעה.

SEO

הקידום שעולה כסף, כשמו כן הוא קידום ממומן והוא בא לידי ביטוי בבאנרים באתרים או בגוגל. קידום שאינו עולה כסף נקרא בשפה המקצועית קידום אורגני והוא נעשה על ידי העלאת ערך האתר במנועי החיפוש.

קידום אתרים ממומן

כל אחד יכול למעשה להשתמש בתקציב השיווק והפירסום שלו כדי לבנות באנר- שהוא פרסומת אינטרנטית, ולשים אותו, כמובן בתשלום, באתרים ספציפיים. לדוגמא, אם אני יבואן של רכבים, אוכל לשים באנר שמקשר לאתר שלי, באתרים כמו יד שתיים או פורטלים לרכב.

דרך נוספת היא לקנות קישור בגוגל. סוג קידום זה נקרא גוגל אדוורדס, ולמעשה הקישורים שניקנים מופיעים בראש רשימת החיפושים בגוגל.

בדרך זו נוכל לשלב בתוכן האתר שלנו את הביטויים הנכונים ובאופן הנכון ובכך לייצר קידום אתרים אורגני בגוגל לאתר שלנו. קידום אורגני הוא נפוץ כיום מאוד, משום שהוא אומנם דורש זמן ומחשבה אך הוא זול משמעותית מכל סוג קידום אחר. באמצעות קידום זה נוכל להגיע ללקוחות פוטנציאלים בדרך המהירה והטובה ביותר.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אלישע נתליפוב

אלישע נתליפוב

מנכ"ל חברת OneTech, מומחה לבניית אתרים ומערכות ניהול תוכן לאתרי תדמית, חנויות וירטואליות ומסחר אלקטרוני מתקדם. בעל ידע וניסיון עשיר בתחום קידום אתרים אורגני בגוגל SEO.