Advanced Web Ranking

חברות קידום אתרים רבות נוהגות לבדוק את מיקומי האתר באמצעות תוכנה אשר עושה את הבדיקה באופן אוטומטי ועל ידי הגדרות שהוגדרו מראש, אך ישנם תוכנות שאינן מציגות את הנתונים כפי שאנחנו רואים אותם בתוצאות החיפוש, לכן תוכנת המיקומים של Advanced Web Ranking מבית Caphyon נועדה על מנת להציג לכם את הנתונים בצורה המדויקת ביותר ותוך הקפדה על מיקום האתר במנוע החיפוש.

תהליך החיפוש מתבצע באמצעות התחברות לשרתי האינטרנט, וכך התוכנה מבצעת חיפוש כפי שאנחנו היינו מתחילים לחפש מוצר או עסק כלשהו באינטרנט, ניתן לראות כי החיפושים בתוכנה מדויקות כפי שמצוין במנועי החיפוש, זוהו יתרון משמעותי לעומת תוכנות שונות אשר אינם מראות את התוצאות האמתיות של אותו ביטויי שאנחנו מחפשים, עם זאת חברת Caphyon אשר פיתחה את המוצר Advanced Web Ranking חשבה על האפשרות הזאת ודואגת לעדכן את התוכנה כך שתציג את הנתונים האמתיים, כמו כן התוכנה מתעדכנת כל הזמן ואתם מקבלים את העדכונים ללא תשלום נוסף, כפי שמנועי החיפוש מעדכנים את האלגוריתמים שלהם כך גם אנחנו דואגים לשדרג את התוכנה ולהציג לכם את התוצאות ללא עבודה קשה.

יתרונות התוכנה

לתוכנה מספר יתרונות בולטות אשר עוזרים לנו לבצע את הבדיקות בצבע יעילה ובטוחה, להלן מספר דוגמאות:

הוספת מילות מפתח – באמצעות כלי מילות מפתח של התוכנה תוכלו להוסיף כל ביטויי או מילה שאתם רוצה לבצע עליו סריקה, כמובן שהתוכנה מציעה לכם מגוון רחב של מילות מפתח אשר מתאימות לאותו פרויקט או אתר אינטרנט שאתם מוסיפים, ניתן להוסיף תמיד מילות מפתח חדשות ללא צורך ברישום נוסף אלא באמצעות הקלקה על מספר כפתורים בתוכנה.

אופן החיפוש – אופן החיפוש מתבצע אוטומטי ומסונכרן ע"י מנועי החיפוש, הוא גורם למנוע החיפוש לחשוב שזוהו גולש אשר מחפש ביטויי מסוים, עם זאת חשוב לציין שיש אפשרות שניתן להגדיר שאומרת לתוכנה כל כמה זמן לבצע חיפוש וכל כמה זמן לעובר בין אתר לאתר, כפי שהנכם שמים לב, החיפוש מתבצע בצורה יסודית ואיכותית אשר בסופה אנחנו מקבלים את התוצאות אשר ציפינו לה.

פרויקט חדש – אופן הוספת הפרוייקט מתבצע בצורה קלה ומהירה, שבהתחלה יש להזין את כתובת האתר ולאחר מכן נלחץ על המשך, יופיע לנו חלון חדש אשר בתוכו נוכל לראות את מילות המפתח שלנו לקידום האתר, אם נרצה להוסיף חדשים אז מוסיפים ובסוף נחלץ על המשך, שוב מופיע לנו חלונית חדשה ושם אנחנו נותנים שם לפרויקט שלנו, תהליך הרישום הינו קצר ויעיל.

המתחרים שלנו – כפי שאתם שמים לב בתוצאות החיפוש יש לכם מתחרים אשר עוברים אתכם בתוצאות גבוהות יותר, התוכנה מציגה לכם את המתחרים הכי חזקים שלכם ועשה השווה עם המיקומים שלכם לעומת המתחרים, חשוב לעקוב אחר המתחרים ולראות איך הם מתקדמים וגם להתחיל לראות מה לא טוב באתר שלכם ולדאוג לשפר אולי את התוכן או את מבנה האתר ועיצובו.

אפשרויות חיפוש – ניתן להגדיר התוכנה באילו מקומות אנחנו רוצים לבצע חיפוש, כגון: אם יש אתר באנגלית שאנחנו מקדמים אותו בקנדה אז ניתן להגדיר בתוכנה שהוא יבצע את החיפושים כגולש אשר יושב בקנדה ואז הוא עובר על הביטויים שלנו ובודק עבור כל אחד ואחד, ניתן לעשות חיפושים מכל מקום בעולם ולכל מדינה אשר אנחנו רוצים לקדם את האתר שלנו, כך שלא משנה איזה אתר אנחנו מקדמים בסופו של דבר נוכל לבצע בדיקת מיקומים לאותו אתר מכל מקום בעולם.

חיבור לגוגל אנליטיקס – יתרון משמעותי אשר מציג בפני הגולשים את נתוני האנליטיקס בתוך התוכנה וכך לראות את כמות הגולשים החודשיים וכמות הגולשים החדשים, כל הנתונים מוצגים בגרף עם כמות הכניסות שבוצע בכל חודש וחודש, וכך לעקוב אחר הנתונים ולראות אילו עמודים הגולשים פחות אוהבים ואלו עמודים אוהבים יותר, וכך תוכלו להגדיל את החשיפות של האתר ע"י שיפור עמודי נחיתה.

אם חשבת שעד עכשיו מספיק לבדוק את המיקומים שלכם במנועי החיפוש אז אני שמח להציג לכם את התוכנה אשר בעזרתה תוכלו לראות תוצאות טובות יותר במנועי החיפוש, תוכנת Advanced Link Manager אשר עוקבת אחר הקישורים הנכנסים שלכם, וכך לדאוג שלא יורידו לכם את הקישורים.

מעקב קישורים נכנסים

חלק עיקרי מקידום האתר הוא לדאוג לקבל כמות גדולה של קישורים נכנסים לאתר, כמובן שאין לנו את כל הכלים לשמירה על הקישורים הנכנסים, לכן חברת Caphyon פיתחה מוצר בשם Advanced Link Manager אשר בודקת את כמות הקישורים הנכנסים לאתר שלכם ושומרת עליהם מפני הורדה, ברגע שאחת הקישורים יורד אתם יכולים לראות מאיפה הוא ירד ולדאוג לפנות לבעל האתר על מנת להחזיר את הקישור, כמו כן תוכלו לעקוב אחר הקישורים ולראות איזה מהם אינו רלוונטי עבור האתר שלכם, תוכנת Advanced Link Manager שפותחה ע"י חברת Caphyon הותאמה במיוחד עבור חברות בניית אתרים וקידום אתרים אשר מעוניינים במעקב אחר קישורים נכנסים, התוכנה היא קלה לשימוש כמו תוכנת Advanced Web Ranking ואף מציע שירותים רבים לחברות הקידום.

חברת Caphyon מציעה לכם חבילה הכוללת בתוכה את שני החבילות מסדרת Advanced Link Manager + Advanced Web Ranking אשר תוכלו לרכוש רישיון מוזל עבור שני התוכנות הללו, בעזרת רכישת הרישיון עבור 2 החבילות תוכלו להיות בטוחים בעולם האינטרנט ואף לדאוג לדירוג האתר בצורה מקצועית ויסודית.

אופן הפקת דוחות

תהליך הפקות הדוחות מתבצע בצורה אשר מתאימה לכל לקוח, כל אחד בוחר את האפשרות שבה הוא מעוניין להציג את הנתונים, ניתן לייצא את הנתונים באמצעות קובץ Excel, PDF, HTML, TEXT ועוד.

יבוא ויוצא פרוייקטים

ניתן לבצע יבוא פרוייקטים חדשים בעזרת תכונת המיקומים Advanced Web Ranking וכך לשמור על הסטטיסטיקות והנתונים של האתר ללא צורך בהוספת פרויקט חדש, וגם תהליך הייצוא מתבצע בצורה פשוטה ע"י לחיצה קלה ופשוטה ובחירת מיקום השמירה.

לסיכום, תוכנת המיקומים Advanced Web Ranking של חברת Caphyon הינה התוכנה הטובה בעולם לחברות קידום אתרים בגוגל אשר מעוניינות לקבל את הנתונים המדויקים בזמן ובמקום הנכון, וכמובן שחשוב לציין כי ניתן להתחבר לגוגל אנליטיקס ולקבל את כל הנתונים במקו אחר וללא מעבר בין תוכנות ומסכים שונים, השירותים שחברת Caphyon מציע נועדו לחברות קידום אתרים אשר יעזרו להם בתהליך הקידום ויחשפו את הנתונים במסך אחד.

חברות קידום אתרים רבות כבר רכשו ואף המליצו על המוצרים של חברת Caphyon, החברה הינה בעלת ניסיון ודואגת לעדכן את התוכנה על פי השינויים של מנועי החיפוש השונים, הזמינו היום את תוכנת המיקומים Advanced Web Ranking.

קבלת רישיון לתוכנה

לקבלת רישיון שימוש בתוכנה הנכם מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט של חברת Advanced Web Ranking מבית Caphyon

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אלישע נתליפוב

אלישע נתליפוב

מנכ"ל חברת OneTech, מומחה לבניית אתרים ומערכות ניהול תוכן לאתרי תדמית, חנויות וירטואליות ומסחר אלקטרוני מתקדם. בעל ידע וניסיון עשיר בתחום קידום אתרים אורגני בגוגל SEO.