בר המצווה הינו בין האירועים המשמעותיים ביותר בחייו של כל נער. זהו למעשה האישור הרשמי של מעבר לחיים בוגרים מחיים של ילד. גיל המצווה הינו הגיל בו כל נער הופך מבן חסות מלאה להוריו לנער המגלה את העולם בדרכו הוא, חוקר אותו בכליו הייחודיים. על מנת לתת לבר המצווה את החשיבות הראויה לטקס יש לערוך את האירוע בצורה משמעותית. בקצב הרוח הינה להקה ההופכת כל טכס בר מצווה לחוויה בלתי נשכחת.

תודות למקצב חיים ייחודי ומלא עונג, יחד עם כלי נגינה מקוריים ובהשתתפות האורחים הופך אירוע בר המצווה לזמן איכות מלא שמחת חיים. תודות לחברי בקצב הרוח ניתן להפוך את טכס בר המצווה לאירוע של פעם בחיים – המקצב, השמחה והחיבור למסורת הוא זה שמעניק לבר המצווה את ייחודיותו. בין מגוון כלי הנגינה שמביאים עימם בקצב הרוח ניתן למצוא תופים וכינורות, שופרות וחלילים ועוד.

מתנה ליום הולדת

שמחה שלא תישכח

אלו המעוניינים להפוך את בר המצווה לטכס שגם האורחים לא ישכחו מוזמנים לחגוג את הטכס עם "בקצב הרוח". הלהקה מארגנת לחתן בר המצווה את כל האלמנטים הדרושים לחגיגת טכס בר המצווה המושלם. באמצעות חברי להקת בקצב הרוח הופך הטכס להנאה של כל האורחים ולחוויה של יום שכולו הנאות. החל מהבוקר ועד לערב טכס בר מצווה בכותל של בקצב הרוח פותח לאורחים ולחוגג עולמות חדשים.

בר המצווה מתחילה כבר בבוקר, עם סנדביצ'ים ואוטובוס מיוחד לאורחים המגיע עד לכותל. האוטובוס יאסוף את האורחים מנקודות רלוונטיות שונות ויביא אותם אל נקודת המפגש הרלוונטית. עם ספר התורה והרימונים, עם השופרות והתופים, עם שיירת האורחים מאחור והמעמד החגיגי טכס בר המצווה יהפוך להיות מרגש כפי שלא היה אף טכס קודם לו.

בדרך לכותל יעצרו האורחים בנקודה מפתיעה בטבע ויאכלו ארוחת בוקר בצירוף מוסיקה מיוחדת של בקצב הרוח. לאחר בר המצווה יתקיים טיול בעיר הבירה וכן ארוחת צהריים באחת המסעדות היוקרתיות אשר באזור. לאחר יום שכזה יזכרו האורחים את האירוע למשך שנים רבות לאחר סיומו. אין ספק כי בקצב הרוח מביאים אירועים לרמה חדשה.

לפרטים נוספים 054-4525028

 

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אליחי רובין

אליחי רובין

מנכ"ל חברת קידום כהלכה