חדר בריחה בתל אביב יכול להוות את הפתרון המושלם לבילוי עם החברים, לדייט לוהט עם בן או בת הזוג או אפילו בתור יום גיבוש מהעבודה. בסופו של יום, כולנו אנשים סקרנים שאוהבים להתנסות בחוויות חדשות וללמוד דברים חדשים עלינו ועל הסובבים אותנו. חדר בריחה מאפשר לחוות מגוון רחב של חוויות שונות, מפתיעות, מעניינות ומרתקות במיוחד. ניתן היום לבחור במגוון רחב ומגוון של חדרים שונים הנמצאים בלב תל אביב, ומאפשרים לכל אחד להתנסות בחוויה המעניינת והמרתקת הזאת. אין צורך בניסיון קודם או בידע קודם, כל אחד יכול לשחק את המשחק ולצאת ממנו בתחושה של סיפוק והנאה. ניתן לבחור בין חדרי בריחה המדמים תאי כלא מלחיצים הנמצאים מתחת לאדמה, לבין חדרי בריחה המדמים את המעבדה של מדען מטורף שמנסה להשתלט על העולם. כל אחד יכול למצוא לעצמו את הדר האידיאלי עבורו, ובכך לחוות בין שעה לשעה וחצי של זמן איכותי ומעניין עם שאר המשתתפים.

כיצד לבחור חדר בריחה בתל אביב?

כאמור, ניתן היום למצוא מגוון רחב של חדרי בריחה שונים הנמצאים בתל אביב. השלב הראשון הוא למצוא עם מי אתם רוצים ללכת, זה יכול להיות חבר טוב, בן או בת הזוג, בני משפחה או קבוצה של חברים. מהרגע שבחרתם את כמות המשתתפים, יש צורך לבחור בחדר בריחה שמתאים לכמות האנשים הנחוצה לכם. מכאן, צריך פשוט לקרוא את העלילה של כל חדר וחדר ולראות מה הכי מושך ומעניין אתכם. אנשים רבים למשל ימשכו לחדר בריחה שמדמה חדר בביתו של רוצח סדרתי, אחרים דווקא יעדיפו חדר בריחה שמדמה צוללת גרעינית שהולכת להשמיד את העולם כפי שאנו מכירים אותו. חשוב כמובן לבצע סקר שוק ולבדוק את המחירים בין המקומות השונים. בסופי שבוע המחירים יהיו בדרך כלל גבוהים יותר, ולכן חשוב לקחת זאת בחשבון. כדאי גם לבדוק כי החדר שבחרתם יהיה פנוי ביום ובשעה הנחוצים לכם, ולכן עדיף תמיד לקבוע מראש.

לסיכום, כל מי שמחפש דרך יצירתית וייחודית להעביר בכיף שעה – שעה וחצי מהערב, כדאי לו להזמין חדר בריחה בתל אביב. מדובר בחוויה מיוחדת שכל אחד יוכל ליהנות ממנה ואף ללמוד דברים חדשים עליו ועל החברים שלו. על מנת להצליח לפתור את התעלומה הגדולה של החדר, יש צורך בשיתוף פעולה בין כל המשתתפים, ולכן מדובר במשחק חברה מהנה ומגבש במיוחד. ניתן לשלב את המשחק כחלק מהבילוי של הערב, ולאחר מכן להמשיך לפאב או למסעדה.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אייל מזרחי

אייל מזרחי

מנכ"ל שותף בחברת - webclub