אירועים כדוגמת חתונה הינם בדרך כלל פעם אחת בחיים. אירוע של פעם בחיים דורש התייחסות מיוחדת, אם במהלך האירוע עצמו הכולל את שירותי הקייטרינג שצריכים להיות הכי טובים שיש, אם בצילום האירוע שישאיר לנו זיכרון לשנים רבות, ואם בדיג'יי שירקיד את המוזמנים שלנו ויעשה את האירוע משמח וכייפי.

להזמנת מגנטים אנו ממליצים בחום על חברת המגנט המפקיה מגנטים לאירועים בצפון, בחיפה והקריות.

חתן כלה ושישה שושבנים

לאחר שהאירוע מסתיים נשאר רק זיכרון קטן ממנו, אך ישנה דרך להשאיר את האירוע צרוב בזיכרונם של המוזמנים והיא באמצעות  הפקת מגנטים לאירועים אשר נשארים עימם עוד זמן רב.

מהו השירות?

שירות מגנטים לאירועים הוא שירות של צלם אשר מסתובב במהלך האירוע בין המוזמנים ומצלם אותם בזמן האוכל, בזמן הריקודים או בכל שלב אחר באירוע. בשלב כלשהוא באירוע, בדרך כלל לקראת הסוף נפרס שולחן עם מגנטים ועליהם התמונות שצולמו, והמוזמנים מסתובבים ובוחרים את הצילומים בהם הם מתועדים.

אותם מגנטים לאירועים נלקחים על ידיהם לביתם ומודבקים על המקררים ולכן בכל פעם שעוברים ליד המקרר ורואים את התמונות הללו נזכרים באירוע המדובר.

מה חשוב לבקש

ישנם מספר דברים שחשוב לבקש מצלם מגנטים לאירועים. הדבר הראשון הוא אדיבות כלפי המוזמנים, ישנם צלמי מגנטים אשר מרוב להיטותם לצלם כמה שיותר מוזמנים בזמן האירוע, נדחפים לכל מקום ומצלמים גם את אלה שלא כל כך מעוניינים בכך ולכן חשוב להבהיר לצלם: רק מי שמסכים להצטלם שיצטלם, מי שלא לא.

בנוסף, חשוב לבקש מצלם מגנטים לאירועים שיביא עימו מגנטים באיכות טובה, ישנם מגנטים בכל מיני איכויות, דקים יותר או עבים יותר אשר יכריעו כמה זמן המגנט יישאר על המקרר של המצולם ולכן חשוב לבקש ולוודא שהצלם מביא את המגנטים מהסוג הטוב ביותר ולא מנסה לחסוך עליהם כסף.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אלישע נתליפוב

אלישע נתליפוב

מנכ"ל חברת OneTech, מומחה לבניית אתרים ומערכות ניהול תוכן לאתרי תדמית, חנויות וירטואליות ומסחר אלקטרוני מתקדם. בעל ידע וניסיון עשיר בתחום קידום אתרים אורגני בגוגל SEO.