כל אחד מאיתנו כשהוא מגיע ליום המרגש בחייו רוצה שהאירוע יהיה הכי יפה והכי מרשים ומוכן לעשות בשביל זה הכול. עשרות אלפי שקלים נשפכים על נותני השירות השונים באירוע, הצלם הדיג'יי האולם והקייטרינג.

למרות זאת בדרך כלל האורחים חוזרים הביתה ולאחר יום יומיים שוכחים מהאירוע. מגנט לחתונה יכולים לשנות את זה ולהפוך את האירוע שלך לאירוע המדובר ביותר וזאת בעזרת השקעה קטנה אשר תיקח את האירוע למקום אחר ולרמה אחרת.

חתן כלה רודקים סלואו

איך מוצאים שירות כזה?

שירות של מגנטים לחתונה הוא שירות שמוצע מזה מספר שנים מרגע שגילו את הפוטנציאל העסקי שבו וכמה הוא תורם לאירוע ובעיקר לזיכרונות מהאירוע. נותני שירות של מגנטים לחתונה ניתן למצוא בעיקר באינטרנט אך עלינו לעשות בדיקה מקיפה על מנת שניקח את צלם המגנטים הטוב ביותר ולא נגלה בשלב מאוחר מידי שהוא אינו כזה.

הדרך הטובה ביותר לדעת על צלם מגנטים לחתונה ועל טיב השירות אותו הוא נותן היא לדבר עם כאלה שהזמינו את השירות שלו בעבר והיו מרוצים ממנו. אין כמו חוות דעת בשביל לקבל החלטה נבונה.

מה חשוב לבדוק?

ישנם מספר דברים שחשוב לבדוק כשמזמינים צלם מגנטים לחתונה הדבר הראשון הוא ניסיונו של אותו הצלם באירועים ובמגנטים, וזאת כפי שציינו ניתן לדעת על ידי שיחה עם לקוחות קודמים שלו. כמובן שאם לקוחות אלו הינם קרובי משפחה או מכרים הערך הוא גבוה הרבה יותר. דבר נוסף שחשוב כשמזמינים צלם מגנטים לחתונה הוא המגנטים.

ישנם מגנטים באיכות ירודה וישנם מגנטים באיכות גבוהה יותר וחשוב שהמגנטים יהיו כאלה שיחזיקו מעמד כמה שיותר זמן ולא לאחר נסיון תלייה אחד ילכו לפח מפאת איכות ירודה וחוסר יכולת לתלות.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אלישע נתליפוב

אלישע נתליפוב

מנכ"ל חברת OneTech, מומחה לבניית אתרים ומערכות ניהול תוכן לאתרי תדמית, חנויות וירטואליות ומסחר אלקטרוני מתקדם. בעל ידע וניסיון עשיר בתחום קידום אתרים אורגני בגוגל SEO.