הגבר הישראלי של היום שונה ב – 180 מעלות מהגבר הישראלי של פעם. אם באירופה קיימת תרבות וקודקס לבוש מסוימים בקרב גברים, בארץ החלו קווים אלו לתפוס תאוצה רק בשנים האחרונות. בשנים האחרונות התעשיות המסורתיות התחלפו במגוון רחב של עיסוקים, וכל עיסוק דורש ביגוד שונה לגמרי.

לדוגמה עורך דין יתלבש בשונה מפקיד בבנק ועובד הייטק יתלבש בשונה מקבלן. אף אחד לא רוצה להראות מוזר ובהתאם למה שנהוג לכן חשוב להתלבש בהתאם.

מה גברים לובשים

פרטי לבוש ומותגים

בארץ קיימים אין ספור מותגים. יש מותגים שפונים לקהל מסוים ויש כאלה שפונים לאחר. מותג מסוים ישדר סטטוס של יוקרה ולכן כל פריט יעלה בהתאם והאחר הוא מותג ליום יום ומוצריו יעלו בהתאמה לכיס של רוב האוכלוסייה.

לדוגמה כל החברות מייצרות ג'ינסים חולצות או מכנסי שורט, אבל מעט מאוד חברות ייצרו מכנסי בד מחויטים, חליפות או וסטים. כאשר אנו בוחרים פריט לבוש מסוים, עלינו לקחת בחשבון מה יהיה תפקידו, האם ישמש אותנו ביום יום או לאירועים מיוחדים והאם אנו מוכנים להשקיע בו עשרות שקלים או אלפי שקלים

אז איך בוחרים

ישנן אין ספור דרכים לבחינה של פרטי לבוש ובחירתם. דרך מצוינת היא בחירה דרך קטלוג, אך דרך כזאת יכולה להטעות כי פעמים רבות מה שנראה בקטלוג לא יראה אותו דבר במציאות.

דרך נוספת היא לבחור בגדים באמצעות הגעה ישירה לחנות ומדידתם אבל שוב אי אפשר להיות בטוחים שנמצא את המידה שמתאימה.

הדרך הטובה ביותר היא כנראה באמצעות אתר אינטרנט של חנות ובאמצעות המלצות ע"י אנשים שכבר רכשו מהחנות.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אליחי רובין

אליחי רובין

מנכ"ל חברת קידום כהלכה