על מנת להעשיר את החיים, כולנו צריכים זמן איכותי ליהנות בו מהתחביבים והטעם הטוב שבחיים. שירה וריקוד, משחק ושיחה איכותית הם הרגעים הקטנים שיוצרים את ההנאה האמיתית בחיים. ערבי תרבות המאפשרים לחדור לעומקי השירה הישראלית על גווניה השונים משמחים את לב המשתתפים, מעניקים תחושת סיפוק, רוגע והנאה ושומרים על קשרים הדדיים בחיים. המאמר הבא יציע לכם את האפשרויות האולטימטיביות ליצירת רגעי איכות בחיים.

שמירה על קשר עם חברים

לא טוב היות האדם לבדו, כבר נכתב ונאמר רבות. אנשים אשר להם קשרים חברתיים מפותחים יותר הם אנשים שמחים ובעלי מצב רוח מרומם רוב ימות השנה. ידוע כי בכוחה של חברה וסביבה לרומם את הרוח, ליצור תחושת אחדות ומצב רוח שהיחיד אינו יכול ליצור בעצמו. באמצעות עריכת ערבי תרבות עשירים בסיפורים ועלילות היוצרים הגדולים בתרבות הישראלית בפרט ובתרבויות שונות ברחבי העולם, השמירה על קשר עם חברים טובים מתקופות שונות בחיים הופכת מהנה ומעשירה.

ערבי תרבות עם שירת הלב

העשרה אינטלקטואלית

ערבי תרבות מציעים לשוחרי העניין האינטלקטואלי ואוהבי החיים העשירים אפשרות לערוך מפגשים חברתיים במגוון נושאים ממוקדים. החל משירי האהבה הגדולים של כל הזמן והסיפורים המעניינים העומדים מאחוריהם, דרך שירים העוסקים בתקופה מסוימת הרלוונטית למשתתפים, שירים העוסקים באישיות גדולה ועוד – כל אלו הופכים את ערבי התרבות למהנים מחד ומעשירים מאידך. את רגעי ההנאה הקטנים הללו לא ניתן לקנות בעד שום הון שבעולם.

תחושת האחדות שמעניקה השירה המשותפת

בשירה משותפת המוח עובר תהליכים של שכחת ה"אני" והתחברות ל"אנחנו". תהליכים אלו מרוממים את הנפש, מעניקים תחושת שמחה אמתית וחיבור, אפשרות להתנתק מהיומיום ולהגיע להתרוממות חושים של ממש. תחושה זו אינה מושגת בשירה יחידנית או במפגש חברים שאינו כולל שירה, אלא אך ורק באמצעות שירה בציבור הכוללת את המכרים והחברים הטובים.

ערבי תרבות בהתאמה אישית

ניתן לבנות את ערבי התרבות כך שיספקו מענה אולטימטיבי לצרכי המשתתפים באירועים. ערבי תרבות מותאמים אישית כוללים ליווי פסנתר וקריין ונבנים בהתאם לאופי האישי של האורחים והאירוע – בהתאם לבקשת המארגנים באופן מתוכנן מראש.

להזמנת ערבי תרבות מותאמים אישית – פנו לשירת הלב

050-5844414  |  0545674218

 

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אליחי רובין

אליחי רובין

מנכ"ל חברת קידום כהלכה