תיעוד האירוע, בין אם הוא בר מצווה, חתונה וכדומה, חייב להתבצע על ידי איש מקצוע מן המעלה הראשונה. הסיבה לכך היא שכל צילום הוא מזכרת לכל החיים ומי לא היה רוצה שיישארו לו מזכרות נעימות וטובות? ולכן, כשאנו נחפש איש מקצוע בתחום צילום האירועים אנו נחפש את הטוב ביותר גם אם העלויות יהיו גבוהות מעט יותר ממה שתכננו.

צילום ברחבת הריקודים

עסקים מומלצים

חברת המגנט הינה חברת הפקות לאירועים, כנסו עכשיו לאתר להזמנת צילום אירועים לאירוע הבא שלכם.
זכרו, אירוע של פעם בחיים, משמח ומושלם ככל שיהיה, לא יישאר איתנו אם לא יהיה לו תיעוד מקצועי.

צילום סטילס וצילום וידאו

צלמי אירועים מציעים בדרך כלל שני סוגי צילום. צילום סטילס אשר בו מוקפאות תמונות שלנו וניתן אחר כך לערוך אותן באלבום דיגיטלי או באלבום פיזי לאחר פיתוח התמונות וכן צילום וידאו שבו יש מספר שעות של סרט המתעד את האירוע עצמו.

רוב מזמיני הצלמים ירצו גם וגם מכיוון שאין כמו מזכרת בצורת סרט ומזכרת בצורת תמונות. כשמזמינים צילום אירועים חשוב גם לוודא מה מספר צלמי הסטילס בכל זמן נתון באירוע וכמה צילומים יהיו בסופו של דבר.

מה חשוב לוודא?

כשמזמינים צילום אירועים הדבר החשוב ביותר שיש לוודא מעבר כמובן למספר הצלמים הוא ניסיונם של הצלמים, ואת זה ניתן לראות בעזרת העבודות הקודמות שלהם. צלם בעל ניסיון רב יראה למזמינים סרטים שצולמו באירועים קודמים שבו הוא צילם וכן תמונות סטילס.

דבר נוסף שחשוב לוודא הוא כמה זמן לאחר האירוע מזמיני השירות יקבלו את החומר שלהם, מכיוון שיש צלמים שלוקחים את הזמן ולפעמים בעל השמחה יכול לחכות גם מספר חודשים עד שהוא מקבל את החומר שהזמין. שירותי צילום אירועים אם כן צריכים להיות תוך עמידה בזמנים.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אלישע נתליפוב

אלישע נתליפוב

מנכ"ל חברת OneTech, מומחה לבניית אתרים ומערכות ניהול תוכן לאתרי תדמית, חנויות וירטואליות ומסחר אלקטרוני מתקדם. בעל ידע וניסיון עשיר בתחום קידום אתרים אורגני בגוגל SEO.