חברת ארט לוגו עוסקת בייבוא מגוון צמידים איכותיים מחומרים שונים ולמטרות שונות. באמצעות הצמידים תוכלו לזהות את חבריכם לקבוצה במהלך טיול, סיור, שהות במקומות הומי אדם כמו פארק מים, לונה פארק, הפגנה ועוד, הצמידים יוכלו לסייע למדריכים לזהות את קבוצת הילדים עליה הם אחראיים, תוכלו להשתמש בצמידים בכדי למנוע ממסתננים להיכנס לאירוע יוקרתי אשר מיועד למוזמנים בלבד, הצמידים יסיעו לבעלי בתי מלון, כפרי נופש או בעלי מועדונים לזהות את האורחים או האנשים אשר שילמו על הכניסה, תוכלו להשתמש בצמידים בכדי לפרסם ולשווק מוצר כלשהו ועוד.

צמיד

אילו צמידים מייבאת החברה ?

חברת ארט לוגו מייבאת מגוון סוגים של צמידים. תוכלו להזמין צמידי נייר טייבק ולהדפיס עליהם לוגו או כיתוב. כמו כן תוכלו להזמין את הצמידים במגוון צבעים. את צמידי הטייבק לא ניתן להעביר מיד ליד, הם עמידים בפני מים, לא ניתנים למתיחה וניתנים למחזור. כמו כן, תוכלו להזמין מהחברה צמידי ויניל.

צמידים אלו הינם אנטי אלרגיים והם עמידים במים, תוכלו לרכוש צמידי בד עמידים למים עם רקמה או כיתוב צבעוני (לא ניתן להעביר את הצמידים מיד ליד), תוכלו להזמין צמידי סיליקון מגוונים וצבעוניים, תוכלו להזמין צמידים בהתאמה אישית ותוכלו להזמין צמידים רפואיים צבעוניים אשר עשויים מויניל רך, עמיד ולא נמתח.

 למה כדאי לכם לרכוש את הצמידים מחברת ארט לוגו ?

במידה ותחליטו להזמין מחברת ארט לוגו, תוכלו ליהנות משירות מהיר ומיחס אישי. אם תזדקקו להזמנה מהירה, יבצעו עובדי החברה הדפסה מהירה וישלחו לכם את כל ההזמנה עוד באותו יום. כמו כן, במידה ותזמינו צמידים מעל לסכום מסוים יהיה המשלוח בחינם.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אליחי רובין

אליחי רובין

מנכ"ל חברת קידום כהלכה