כמעט אין מי שאינו נזקק למדרסים. כפות הרגליים הם האיבר הנושא את כל כובד הגוף והן זקוקות לתמיכה וליציבות. במצבים שבהם מבנה כף הרגל אינו תקין, המדרסים יסייעו לשפר את האחיזה ולחלק באופן שווה את העומסים המופעלים על כפות הרגליים וכאשר מתעוררות בכפות הרגליים בעיות אורתופדיות, גם במצבים אלו המדרסים יסייעו להקל על הבעיה ואפילו לפתור אותה.

מדרסים – מי צריך מדרסים?

מורים, רופאים, אחיות ,שומרים ועוד אשר עומדים שעות רבות על הרגליים במהלך העבודה נדרשים למדרסים אשר יקלו על העמידה הממושכת, ימנעו עייפות וכאבים.

חולי סוכרת אשר סובלים מפצעים בכפות הרגליים נעזרים במדרסים. המדרסים עוטפים את כף הרגל, מרפדים אותה ומונעים הופעת פצעים בכפות הרגליים. כאשר הפצעים כבר הופיעו, מדרסים ישפרו את זרימת הדם בכף הרגל ויאיצו את תהליך ההחלמה של הפצעים.

ספורטאים העוסקים בפעילות ספורטיבית מסוגים שונים נעזרים במדרסים כדי לשפר את היציבות, לבלום זעזועים ולהקל על העומסים המופעלים על כפות הרגליים בזמן הפעילות הגופנית. ספורטאים רבים מדווחים כי המדרסים  מקלים עליהם בצורה משמעותית ואף עוזרים להם לשפר את ההישגים.

דורבן בעקב היא בליטה קטנה בעקב כף הרגל, בליטה אשר גורמת לכאבים עזים ולקשיים בעמידה ובהליכה. יש סוגים שונים של טיפולים רפואיים לבעיית הדורבן בעקב, אך ממחקר שנערך בשנים האחרונות בארצות הברית עולה כי המדרסים הם הפתרון השני היעיל  בטיפול בבעיית הדורבן בעקב.

אנשים אשר סובלים מכאבים בברכיים, מכאבים ברגליים, מכאבי גב ועוד נעזרים במדרסים. לעתים הכאבים מופיעים בשל בעיות אורתופדיות כמו פריצת דיסק, בעיות בברכיים, ועוד, אך לעתים מקור הכאבים אינו ידוע. אנשים רבים שסבלו מכאבים ולא הצליחו לעמוד על מקור הכאבים מדווחים כי השימוש במדרסים העלים את הכאבים, כשם שהכאבים הגיעו כך הם נעלמו.

אנשים הסובלים מחתכים בעור בכפות הרגליים, מיבלות, מזיעה מוגברת ועוד, יכולים להתאים מדרסים ייעודיים שיקלו על הבעיות ולעתים גם יפתרו אותן לגמרי.

כדי ליהנות מהמדרסים  חשוב לבחור מדרסים המותאמים באופן אישי, בפארמים השונים ובחנויות הנעליים נמכרים מדרסי מדף, אלו מדרסים גנריים שלא יצליחו לתת מענה לבעיות השונות.

 

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אייל מזרחי

אייל מזרחי

מנכ"ל שותף בחברת - webclub