חברות מזון מהיר מקפידות להציף אותנו במידע אודות היתרונות הבריאותיים של המנות שלהן, בתי ספר וגנים החלו לספק אוכל בריא לילדים שלנו, ארצות הברית וגם ישראל יצאו במלחמה בתופעת השמנת היתר שמאפיינת את תרבות השפע, מיקי חיימוביץ' שלנו מובילה ימי שני ללא בשר, נעשים מאמצים מטעם משרד הבריאות הישראלי להתחיל לסמן מוצרים שאינם בריאים במדפי הסופרמרקט, השף המפורסם ביותר בעולם, ג'ימי אוליבר, חושף את כל הסודות שהוא אסף ומציע לנו תפריטים בריאים ומתכונם מזינים ונראה שגם אם נכסה את העיניים שלנו ממש ממש חזק לא נוכל שלא לראות שמהפכת הבריאות נמצאת כבר כאן והיא בשיאה.

מהפכת הבריאות ממש לא נשארת וירטואלית, היא מחכה לנו בעולם האמתי בכל מקום אפילו בעיר שלי – הרצליה. אם פעם הייתי יכולה להתלבט רק בין משלוחים בהרצליה של מזון מהיר לבין סעודה במסעדת בשרים, הרי שהיום הכול השתנה ויש לי הרבה יותר בחירה מאי פעם.

מסעדות בריאות חדשות בהרצליה

כפי שציינתי היום יש מבחר גדול יותר של מסעדות בריאות בהרצליה. אם פעם כל מה שהיה לנו בעיר זה הרבה מאוד מסעדות גורמה בשריות או מאכלי ים וכמובן שפע של מסעדות מזון מהיר, אז היום יש מסעדות חדשות בהרצליה שהן על טהרת הבריאות. בין היתר ניתן לציין מסעדות עם קונספט בריאותי, מסעדות טבעוניות, מסעדות צמחוניות ומסעדות אסייתיות. ואם יש מסעדות כאלו בעיר אז גם יש שירותי משלוחים בהרצליה לכל המסעדות האלו, כך שאם לא בא לכם להתלבש או לקום מהספה כדי ללכת למסעדת בריאות, תוכלו בקלות להזמין משלוח של בריאות אליכם הביתה.

סופרמרקטים על טהרת הבריאות

אם אתם מעדיפים להכין את האוכל שלכם בעצמכם אל דאגה, גם את המצרכים הדרושים למנות הבריאות שלכם תוכלו למצוא בקלות רבה בהרצליה. יש מגוון סופרמרקטים על טהרת מזון הבריאות בעיר, רק צריך למצוא את הסופר הקרוב למקום מגוריכם ופשוט…להתמסר אליו. בסופרים האלו ממתינה לכם סחורה טרייה, בריאה, אורגאנית, טבעונית, צמחונית וטבעית.

שוק האיכרים של הרצליה

עוד אפשרות מפתה לאלו מאתנו שאוהבים לקשקש בסירים היא שוק האיכרים של הרצליה. חשבתם שרק בתל אביב יש שוק איכרים שווה? תחשבו שוב. כי שוק האיכרים של הרצליה חי ובועט ומציע חוויית קניות ברמה אחרת. בין היתר ממתינים לכם שם: ירקות, פירות, עשבי תיבול טריים ואורגנים,  עוגות ועוגיות טבעיות, מגוון סוגי חלב טבעיים, ביצים אורגניות, שפע סוגי אגוזים, תבשילים ומאכלים מסורתיים, מאפים מיוחדים וטבעיים, לחמים ואפילו בירות ויינות משובחים.

נראה, אפוא, שמהפכת הבריאות לא פוסחת על העיר שלי, הרצליה. אין זה משנה היכן אתם בדיוק בהרצליה, אם אתם רעבים ורוצים לשמור על תזונה בריאה – תוכלו לעשות זאת בקלות. ניתן למצוא בנקל מסעדות בריאות, שירותי משלוחים של מזון בריאותי ואם אתם רוצים לבשל בעצמכם – גשו לשוק האיכרים השוקק בעיר או כנסו לאחת מחנויות הקונספט הבריאותי שפזורות ברחבי העיר.

היום כבר כולם יודעים: בהרצליה קל לשמור על הבריאות!

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אליחי רובין

אליחי רובין

מנכ"ל חברת קידום כהלכה