ימי הקיץ מתקרבים ועימם האטרקציות הקיציות. בין הבולטות שבאטרקציות הקיציות נמצא את הבריכות – המציעות מגוון עצום של אפשרויות הנאה ומשחק. החל מבריכות שחייה אולימפיות אותן ניתן למצוא לרוב בקאנטרי קלאב, דרך בריכות שחייה ופארקי מים הכוללים מגלשות ואבובים ועד לפתרונות הפשוטים ביותר, ים ובריכה פרטית. בריכה לילדים מחוץ לבית מעניקה אינספור אפשרויות שונות של הנאה ומשחק לילדים, ושעות ארוכות של שקט להורים.

על מנת לשמור על שמחת החיים ועל ההנאה של ילדינו במהלך הקיץ, התקנה או העמדה של בריכה לילדים מחייבת שמירה על כללי בטיחות. בים או בבריכה בקאנטרי ישנו מדריך או מציל השומר על חיי ילדינו אולם אמרח ומדובר בילדים, חשיבות השמירה על הבטחון ועל הבטיחות עולה פי כמה. ילדים עלולים בנקל לשקוע בחדוות המשחק ולשכוח את החשיבות שביציבות בבריכה או לחילופין לשחק בינם לבין עצמם ולהגיע למצבים מסוכנים. שמירה על כללי בטיחות הכרחית לצורך הבטחת חייהם:

בריכת שחייה

השגחת מבוגר

השגחה של מבוגר הינה הכרחית בכל בריכה, קטנה ככל שתהיה. אם יש ילדים בבריכה, הם עלולים להחליק או להגיע למצבים בהם הם חסרי אונים ואין להם את הכלים להזעיק את העזרה הנדרשת. בשל כך, הביטוי "יהיה בסדר" הינו ביטוי הרסני וספק קטלני כאשר מדובר בהשארת ילדים בבריכה. על מנת להימנע ממצבים של סיכון חיים, הימצאות מבוגר בבריכה הינה הכרחית.

מניעת החלקה

מניעת החלקה הינה אלמנט מהותי בהצבת בריכה ביתית לילדים בחצר הפרטית ולו בשל העובדה שהחלקה יכולה להביא למצבי סיכון החיים תוך פחות משנייה אחת. על מנת לשמור על ילדינו מפני מצב המסכן חיים, מיצוב משטח למניעת החלקה בבריכה הינו הכרחי עוד בשלבי התכנון שלה.

תיחום שטח הבריכה

לא משנה מה גודלה של הבריכה שמוקמה בחצר, השטחים שמחוצה לה צריכים להיות מגודרים או מופרדים על מנת להימנע מתופעה של השפרצת מים לשטחים של מדרכה מרוצפת. ידוע כי מדרכה מרוצפת ורטובה הינה כר אסונות מאחר וניתן להחליק עליה בקלות ומבלי משים.

מריחת קרם הגנה וחבישת כובע

כמו בכל חשיפה אחרת לשמש, שהייה בבריכה חושפת את השוחים ללא מעט שעות שמש ולכן, על מנת להימנע ממכות שמש ומסכנות משמעותיות יותר יש למרוח את הילדים בקרם הגנה ולחבוש להם כובע.

מעוניינים בבריכה לילדים? – הכנסו לקטלוג בקישור ובחרו בריכה לילדים באיכות מדהימה.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אייל מזרחי

אייל מזרחי

מנכ"ל שותף בחברת - webclub