המודעות לקשר שבין המדרסים לבין מניעה של מחלות רגליים רבות גוברת והולכת. המדרסים יכולים למנוע מחלות אורתופדיות בכף הרגל, לטפל ולהפחית את החומרה של מחלות קיימות, להקל על כאבים ולטפל במגוון גדול של בעיות בכף הרגל ולהביא לעמידה יציבה.

יחד עם המודעות הגוברת לחשיבות של המדרסים, עדיין לא כולם מבינים כי רק מדרסים בהתאמה אישית שיותאמו למבנה הגנטי של כף הרגל יצליחו לטפל היטב בבעיות. לכל אחד מאתנו יש מהנה כף רגל שונה כתוצאה מגנטיקה משפחתית, ומדרס שלא יותאם למבנה הגנטי של כף הרגל לא רק שלא יטפל בבעיות בהצלחה, אלא אף יחמיר אותן ויגרום לנזק רב.

הבסיס למדרס יעיל ואפקטיבי הוא התאמה אישית של המדרסים

השימוש במדרסים נועד לשנות מבנה לא תקין של כף הרגל ולאזן את חלוקת העומס על כף הרגל בצורה מאוזנת. מאחר ולכל אחד יש מבנה שונה של כף הרגל, מדרס אחיד לא יצליח במשימה.

יש מגוון גדול של בעיות פתולוגיות בכף הרגל וכל בעיה דורשת פתרון אחר ומענה ייחודי. לפלטפוס, לדוגמה, יידרש מדרס שונה מאשר לבעיה של דורבן בעקב ולמטופלים הסובלים מדלקת ברקמת החיתולית הכפית צריך לבנות מדרס שונה מאשר למטופל הסובל מדלקת בגיד האכילס וכן הלאה.

מאחר ולכל כף רגל יש מבנה אחר וכל בעיה פתולוגית בכף הרגל שונה מבעיה אחרת, ברור לגמרי מדוע רק מדרסים המותאמים באופן אישי יצליחו לתת מענה לבעיה הייחודית שממנה סובל המטופל.

מה עושים כאשר מבנה כף הרגל משתנה?

המבנה האנטומי של כף הרגל עלול להשתנות בשל שינויים ניווניים ממחלות פרקים מתקדמות, בשל שינוי אנטומי ממחלת הלוקס ולגוס, כתוצאה מהתבגרות טבעית או כתוצאה מכריתה של אזור מסוים בכף הרגל.

בכל פעם כאשר מבנה כף הרגל משתנה יש להחליף את המדרס הישן במדרס חדש המותאם למבנה העכשווי של כף הרגל. לפני החלפת המדרס יש לעבור את תהליך ההתאמה של המדרס מחדש, ורצוי להחליף את המדרס סמוך לשינוי. למטופלים המועדים לשינויים בכף הרגל מומלץ לעבור בדיקות התאמה לעתים קרובות.

 

האם המדרסים בהתאמה אישית יקרים יותר?

כן. המדרסים בהתאמה אישית יקרים יותר מאשר מדרסי המדף מאחר ובנייתם דורשת ידע רב בתחום האורתופדיה, מקצועיות ומוחיות גבוהה. הכנת המדרס המותאם באופן אישי דורשת טכנולוגיות מורכבות בהרבה מאשר הטכנולוגיה המשמשת לבניית מדרסים תעשייתיים.

מדרס בהתאמה אישית הוא מדרס ייחודי. בכל פעם שבה מייצרים מדרס בהתאמה אישית מייצרים מדרס אחד בלבד ולא סרט נע של מדרסים כמו בעת ייצור המדרסים התעשייתיים. ייצור מדרס אחד בלבד מייקר באופן משמעותי את העלויות של הכנת המדרס.

לצד המחיר הגבוה של המדרס המותאם אישית יש גם בשורה טובה. המדרסים המותאמים באופן אישי מחזיקים מעמד זמן רב יותר והם נחשבים למדרסים איכותיים, אמינים ועמידים.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אייל מזרחי

אייל מזרחי

מנכ"ל שותף בחברת - webclub