רוצים להתחדש במכונת כביסה לאחר שזו הישנה כבר אינה מתפקדת כבעבר? מחפשים חנות מוצרי חשמל אמינה ואיכותית המציעה מוצרי חשמל במחירים הוגנים ומעניקה שירות מקצועי? החיפוש אחר חנות מוצרי חשמל שאינה גובה סכומי עתק על המכשירים השונים מעלה בחכה טיפים שונים לחסכון בעלויות.

משווקים ויצרנים רבים מנצלים את חוסר ההבנה של צרכנים ומוכרים לא אחת מוצרים שונים שאינם עומדים בתו תקן או כאלה שאין בהם צורך כלל וכלל למעשה. כדי שתוכלו להיכנס לחנות למוצרי חשמל ולבחור בחכמה את הרכישות שלכם, ריכזנו עבורכם רשימת טיפים המסייעים לכל צרכן חשמל ומוצרי חשמל ולכל אלו בינינו שאוהבים לקנות מוצרי חשמל לבית כך שהכיס לא יינזק.

חנות מוצרי חשמל בחיפה

צרכנות חכמה – מעקב אחר מבצעים

כל עיתון יומי או שבועי מעלה מדי תקופה מודעות אודות מחיר המוצרים החשמליים שבמבצע וכך אפשר למצוא את המוצרים שאתם זקוקים להם במחירי מציאה. לרוב, מדובר במוצרים אחרונים מתוך סדרה שהחברה מעוניינת להיפטר מהם או מוצרים ללא עלויות מכס כך שעלותם נמוכה בהרבה מהמחירים הממוצעים של כל מוצר.

מוצרים מתצוגה

בין מוצרי החשמל הרבים, ישנם מוצרי חשמל שהם הכי פופולריים בעיניי הישראלים והם: מגהץ קיטור, מעבד מזון, שואב אבק, מיקרוגל, מיקסר. ישנן לא מעט חנויות מוצרי חשמל שניתן לרכוש בהן מוצרים חשמליים מתצוגה. מעבד מזון הוא אחד המכשירים האהובים עלי ביותר היות והוא מכשיר רב שכבתי שניתן לעשות בו החל משייקים למינהם, עד קציצת ירקות, חיתוך בשר וכו'. מוצרי החשמל הנמכרים מתצוגה הם זולים בהרבה ממוצרי המדף ומדובר במוצרים שלא נעשה בהם שימוש כלל. ישנם מקרים בהם יש לתת את הדעת לשימוש במוצר בזמן שהיה בתצוגה דוגמת מסכי מחשב או טלוויזיה.

קניון וירטואלי – לערוך קניות באינטרנט

ישנן לא מעט חנויות מוצרי חשמל המציעות מוצרים זולים בהרבה ממחירי המוצרים בתצוגה או בחנות. המוצרים המגיעים ללא מכס או מוצרים שנרכשו בחנויות מעבר ליום יכולים להימכר במחירי מציאה כל עוד מבצעים חיפוש נרחב ברחבי האינטרנט. סביר מאוד להניח שתגלו מציאות שאפילו לא ידעתם על קיומן.

עודף ממאה

אם יש תחום בו חיפה מצטיינת הוא תחום התעשייה, בין שמדובר בלואו-טק ובין אם מדובר בהייטק, חיפה מציעה לתושביה לא מעט שפע מוצרים שונים. בשל היקפי הייצור הגדולים נותרים לא אחת עודפי מכירות הנמכרים בחנויות מיוחדות ומוצעים במחירים זולים הרבה יותר.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

יוגב יעקובוביץ

יוגב יעקובוביץ

מנכ"ל שותף בחברת - webclub