מכשירי הסמארטפונים השונים ממשיכים לעשות שמות בארץ ובעולם ולא בכדי, רכישת מכשיר גלקסי נותרה יקרה היום כבעבר. על מנת ליהנות מהיתרונות שיש למכשיר גלקסי להציע חשוב ביותר לשמור היטב על המכשיר. במקביל לעלייה באיכות השירות הניתן בשימוש במכשיר, כמו גם מספר פונקציות הולך ועולה שניתן כיום ליהנות מהן באמצעות מכשירי סמארטפונים שונים וכמות נתונים העוברת בכל פעולה פשוטה של גלקסי, ישנה ירידה משמעותית בחיי סוללה של כל מכשיר סמארטפון ובכלל זה גם באורך חיי הסוללה של גלקסי.

מסך שבור בטלפון נייד

חסרון שיש לשים לב אליו

חסרון משמעותי נוסף של הגלקסי הינו המסך הגדול והשביר. על מנת להימנע מהצורך לתקן את המכשיר בעלויות גבוהות, חשוב לרכוש מראש סט של מגנים לגלקסי וליהנות מהגנה מתמדת. ישנם לא מעט סוגים שונים של מגנים למכשירי גלקסי בשוק כאשר לא כל מגני הגלקסי הינם בעלי איכות גבוהה. בשל כך, הבחירה במגנים איכותיים לגלקסי הינה חשובה. כיצד תדעו אילו מגנים לבחור? רכזנו עבורכם מספר טיפים לבחירה חכמה של מגנים לגלקסי.

הטיפים שלנו לבחירה נכונה

  1. לנוהגים בכבישים: הנוהגים בכבישים שעות ארוכות או לאלו העוסקים במקצוע המצריך תזוזה רבה על הכביש, רצוי לקחת מגנים העשויים סיליקון או מגנים גמישים יחסית מאחר וכל נפילה של הגלקסי עלולה להסתיים בהשבתת המכשיר. כדי לשמור על המכשיר מפני פגיעות חיצוניות, מגנים לגלקסי יכולים להיות עשויים חומר אלסטי כלשהו וכך למעשה כל נפילה אינה מסתיימת באסון או בסדיקת המכשיר.
  2. לעובדים במשרד: העובדים במשרד יכולים להיעזר במגוון של מגנים לגלקסי העשויים מהפלסטיק המוכר והידוע. מגנים לגלקסי העשויים פלסטיק הינם בעלי כושר עמידות גבוה ולכן יכולים לשרת אתכם למשך שנים רבות. אפשר לסמוך על מגנים אלו שכל נפילה של הגלקסי במשרד תעבור בשלום בזכות המגן למשך שנים רבות.
  3. לעובדים עבודה פיזית: לעובדים עבודה פיזית רצוי להיעזר ראשית בכיסוי כולל למכשיר כולו שיכול להיות מניילון או מכל חומר אחר בעל צד אחד נפתח. מגנים לגלקסי העשויים חומר איכותי הינם הכרחיים עבור העובדים עבודה פיזית ולו משום שכל נפילה קטנה יכולה לסכן את המכשיר. לעובדים בעבודה פיזית רצוי להגן על כל חלקי המכשיר מאחר וכל חדירה של לכלוך ולו הקטן ביותר, עלולה להיות הרסנית.

מחפשים מגנים לגלקסי? הכנסו לקישור המצורף ובחרו לכם מגן איכותי.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אייל מזרחי

אייל מזרחי

מנכ"ל שותף בחברת - webclub