הלוואות קטנות הן אותן הלוואות של סכומים שלא עולות על סכומים של 20000 שקלים. כיום אנשים רבים מבקשים הלוואות בסדר גודל זה לצרכים רבים. הבחירה בהלוואות בסדר גודל זה היא בחירה כזאת בשל הריבית הקטנה יותר על ההלוואה וגם בשל היכולת להחזיר הלוואה בסכום הזה, שהיא הלוואה קלה יותר להחזרה שטווח הזמן שלה קצר במיוחד. אז לאיזה מטרות צריך הלוואות קטנות? כמה דוגמאות בהמשך.

הלוואה לטיול – כאשר אנחנו עובדים קשה כל השנה אנחנו רוצים לצאת לטיול מפנק בחו"ל. לעיתים למרות העבודה הקשה אנחנו לא מצלחים לאגור מספיק כסף כדי לנסוע לטיול החלומות שלנו, הלוואות קטנות של 20 אלף שקל ואפילו פחות יכולות לסייע להנות עם טיול כיפי של שבוע שבועיים ואפילו חודש בו ננקה את הראש מכל הדאגות. מגיע לנו לא?

הלוואות לקניית רכב חדש – כאשר אנחנו רוצים להחליף את הרכב הישן שלנו, אנו מוכרים אותו ולעיתים אנו זקוקים לסכום קטן כדי לרכוש את רכב החלומות. הלוואות קטנות יכולות בדיוק לסדר לנו את הסכום הנדרש כדי לרכוש את רכב החלומות. הלוואה קטנה קל יותר להחזיר ולהתמודד עמה.

הלוואות לאירוע – אירועים משפחתיים הם סיבה משמחת להלוואה. לעיתים אנו זקוקים להלוואה לאירוע כמו ברית, בר מצווה חתונה קטנה או כל אירוע משמח שדורש הלוואה קטנה. בדרך כלל באירועים מסוג זה נחזיר את סכום ההלוואה ואף נהנה מיתרה. כך שנוכל ליהנות בכל מקרה גם מאירוע משמח וגם ממתנה נחמדה.

הלוואות לשיפוץ דירה – כאשר אנחנו רוצים ליהנות מדירה שנראית נפלאה וגם להעלות את ערך הנכס שלנו, אנחנו מבינים שהגיע הזמן לבצע הלוואה לשיפוץ הדירה. הלוואה לשיפוץ דירה מסייעת  להעלות את ערך הנכס וגורמת לנו לגור במקום נעים יותר. כיום עם הלוואה של 20,000 שקלים ואף פחות ניתן לבצע שיפוץ קוסמטי לדירה כמו הרמה או הורדה של קירות גבס, החלפת משקופים, צבע בכל הדירה, החלפת שירותים חדשים, החלפת ארונות מטבח ועוד.

לסיכום נאמר כי אם אתם מחפשים הלוואות בסכומים קטנים ניתן לחפש חברות חוץ בנקאיות שעוסקות בהלוואות מסוג זה. כיום פונים אנשים רבים לחברות חוץ בנקאיות ולאו דווקא לבנקים שגובים עמלו גבוהות על הלוואות לצורך הלאוות קטנות. חברות חוץ בנקאיות מאפשרות תנאים טובים יותר והן מתאימות אישית את ההלוואה לכל מטרה.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אליחי רובין

אליחי רובין

מנכ"ל חברת קידום כהלכה