אתם חולמים כבר זמן מה על דירת יוקרה בתל אביב. יש לכם את הכסף, יש לכם קצת זמן פנוי ויש לכם מוטיבציה גבוהה. אתם פותחים עיתונים ומגזינים מקוונים ומחפשים דירות יוקרה בתל אביב. יתכן ואפילו מצאתם איזה דירה או שתיים. הלכתם לראות את דירות היוקרה וגיליתם שהן לא בדיוק עונות על הקריטריונים של דירת יוקרה. חשבתם שזהו, נגמר מלאי דירות היוקרה שבעיר. האם אתם צודקים? האם כאן תמו כל הניסיונות שלכם? או שמא יש עוד כמה צעדים שאתם יכולים לנקוט בהם על מנת לזרז את תהליך איתור דירת היוקרה?

את תשובה המלאה לכך תמצאו ממש בשורת הבאות.

מה לעשות? לעשות!

לפני שנצלול לפרטים הרשו לי לומר לכם שאתם בחברה טובה. רבים ממחפשי דירות היוקרה בעיר תל אביב לא מצאו את דירת חלומותיהם בעיתוני סוף השבוע או באתרי היד שנייה באינטרנט. אולי אפשר לומר אפילו שרובם לא מצאו כך את דירת היוקרה שלהם בתל אביב.

שוק דירות היוקרה שונה משוק הנדל"ן ה"רגיל". הוא "מתנהג" באופן שונה מהשוק ה"רגיל", יש לו קצב משלו, מדדים משלו, סטנדרטים אחרים וכללי משחק שונים. ואם אתם לא יודעים את כללי המשחק איך תוכלו לנצח?

אז אתם יכולים לבחור – או ללמוד את הכללים בעצמכם או להשאיר את העבודה למומחים כגון סוכנויות נדל"ן ותיווך שמתמחות בשיווק דירות יוקרה בעיר תל אביב. ממש כמו שאתם משאירים את הרכב אצל המוסכניק כי אינם מבינים במכונאות, וממש כשם שאתם מפקידים את הבריאות שלכם בידי רופאים, כך מחפשי דירות יוקרה בתל אביב יכולים להפקיד את הביצוע בידיהם של מומחים.

נכון, בשנים האחרונות אנחנו מנסים לעשות הכול בעצמנו, ולעיתים נרתעים להעביר את המושכות למקצוענים. אך אם רוצים למצוא דירת יוקרה בעיר כל כך מבוקשת, צריך להיעזר במתווכים וסוכנויות נדל"ן שמתמחים בעולם הזה.

היתרונות של מתווכים בענף הנדל"ן היוקרתי:

יש כמה וכמה יתרונות למשרדי תיווך וסוכנויות נדל"ן שמתמחות בנדל"ן יוקרתי בתל אביב:

  1. חברות אלו מחזיקות במאגר גדול של דירות יוקרה למכירה בתל אביב. כפי שציינו בראשית הכתבה, דירות יוקרה לא מוצאים בעיתונים או באינטרנט, צריך להכיר את האנשים הנכונים ולהיות מקושר. לחברות התיווך הללו יש את הקשרים: פונים אליהם כדי למכור נכסי יוקרה ופונים אליהם כדי לרכוש נכסים שכאלו. למעשה פניה לחברות אלו היא בבחינת הכרח. מוכרי דירות יוקרה לא מפרסמים, לרוב, את נכסי היוקרה שהם מציעים למכירה בפומבי, הם שומרים על דיסקרטיות ורק באמצעות חברות תיווך הם יכולים לשמור על אנונימיות ודיסקרטיות. גם רוכשי דירות יוקרה מעדיפים את הדיסקרטיות הזו, גם הם לא רוצים לבצע עסקאות כל כך גדולות לעין כול.
  2. חברות תיווך יוכלו לעזור בהבנת הסטנדרטים של דירות יוקרה. סוכנים ומתווכי נדל"ן יוקרתי יודעים הרבה על השוק הזה. הם יודעים באילו קריטריונים צריכה לעמוד דירת יוקרה, מה חשוב שיהיה בה ומה לא, הם ידעו להעריך בצורה מקצועית יותר עלויות ואף יכולים לנהל עבורנו משא ומתן טוב יותר, בהתבסס על הידע הנרחב שלהם. וזו מעלה חשובה. הם יעזרו לנו לא להסתנוור ממראה עיניים שטחי. הם ידעו לבדוק את דירת היוקרה על כל היבטיה ואם יש אפשרות הם יתמקחו וידאגו להוריד את מחיר הנכס.
  3. לא רק כסף יכולים סוכני נדל"ן ומתווכים לחסוך לכם. הם גם יכולים לחסוך לכם הרבה מאוד זמן, וזמן שווה כסף. אם תשבו עם מתווך מקצועי לראשונה, תגלו שדבר ראשון שהוא ירצה לדעת הוא – איזה נכס יוקרתי אתם מחפשים. הוא ישאל אתכם על החלומות שלכם, על אזור מועדף, על מספר חדרים, קומות, נוף, פסיליטיז, קרבה למקומות כמו בית ספר, קופת חולים, מרכזים תרבותיים וכו'. לאחר שהוא הקשיב לכם הוא ידלה ממאגר דירות היוקרה למכירה את הדירות המתאימות ביותר להעדפות ולצרכים שהגדרתם בפגישה הראשונה שלכם. לא תצטרכו ללכת לראות הרבה בתי יוקרה מיותרים שאינם עונים על הצרכים והחלומות שלכם, כי הוא כבר ישלול דירות שאינן עולות בקנות אחד עם ההעדפות שלכם. הוא ימקד אתכם אך ורק בדירות יוקרה המתאימות לציפיות שלכם וכך יחסוך לכם ריצות מיותרות והרבה זמן יקר.

 

בהצלחה!

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אליחי רובין

אליחי רובין

מנכ"ל חברת קידום כהלכה