כל בית עסק או חברה, מפעל או משרד, כוללים מידע חשוב ומהותי להמשך הפעילות התקינה של בית העסק. בין אם מדובר במסמכים סודיים ובין אם מדובר בציוד יקר ערך, בין אם מדובר בחברה העוסקת בהיי טק ושומרת על טכנולוגיה ברמת הננו ובין אם מדובר בעסקים מסורתיים יותר בהם תוכלו למצוא ציוד כבד וחשוב הרי שכל בעל עסק נדרש להשגחה מקסימלית וליצירת התנאים המקסימליים לשמירה על הציוד המשמש לפעילות היומיומית של בית העסק.

מנעולן

פיתוחים משוכללים להגנה על העסק שלך

כיום, לא די באבטחה מקומית הכוללת מנעולים פשוטים ומספר טלפון של מנעולן צמוד וכל בעל עסק נדרש לשמור על הציוד בעסק תוך שימוש במיטב הפיתוחים של השנים האחרונות. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מערכות נעילה מתקדמות ומוצרים חדשניים היוצאים לשוק מדי תקופה, מוסיפים בטחון לבעלי העסקים ושקט נפשי לעובדים באשר הם. כיום ניתן להעניק לעצמנו את השקט הנפשי כשהיד על הדופק והאזעקה על מצב פועל.

סוגי פתרונות

מנעולים חבויים – מנעולים חבויים מיוצרים בדגמים רבים כיום וניתן למצוא אותם בדגמים ייחודיים על פי בחירת היצרן ובהתאם לצרכים של בית העסק. מנעולים חבויים אינם מחליפים את מנעולי הצילינדר הסטנדרטיים אלא מגיעים בתוספת אליהם, כשהם חבויים מן העין ואינם גלויים ללקוחות או לפורצים. הסוגים השונים של המנעולים מאפשרים בחירה אישית והתאמה ייחודית למיקום המנעול.

מנעולים חשמליים – על מנת להימנע מהצורך להזמין מנעולן בכל פעם שהדלת נטרקת או נהרסת וכדי להגביר את האפקטיביות של הנעילה, מנעולים חשמליים המיוצרים כיום באמצעות טכנולוגיות מתקדמות מאפשרים לכל בית עסק לקבל את ההגנה המלאה והאיכותית ביותר. מנעולים מאפשרים למנהל העסק את השליטה במנעול מרחוק, בין אם באמצעות שלט או סיסמא אישית, מנעולי אינדיקציה המתריעים בפני פתיחה או נעילה אוטומטית של הדלתות ובכך מונעים נעילה טוטאלית של העסק ללא בקרה או שליטה.

פתרונות נעילה חכמים – באמצעות פתרונות נעילה חכמים לעסק לא תצטרכו להשגיח ללא הרף שמא נשכחה אחת הדלתות פתוחה או במקרים בהם נתקעתם מחוץ לעסק. פתרונות הנעילה החכמים מיועדים לתפעול על ידי מנהל העסק וכוללים צילינדרים מתוזמנים, ידיות בריחה חכמות ועוד.

מחפשים מנעולן ? בואו להתרשם, מנעולן אמין מבית המרכז הישראלי למיגון.

 

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אייל מזרחי

אייל מזרחי

מנכ"ל שותף בחברת - webclub