ישנם בעלי מקצוע שאיננו מכירים עד לרגע בו הם הדבר היחיד לו אנו זקוקים. מנעולן עונה בדיוק על ההגדרה הזאת. רוב חיינו כלל איננו מודעים לקיומו, אך ישנם מספר מצבים, בדרך כלל מצבי קצה, בו אנו זקוקים למנעולן בדחיפות. מהם אותם מצבים בהם נזדקק למנעולן? איך כדאי לבחור מנעולן ומה כדאי לעשות על מנת להיות מוכנים לכל צרה שלא תבוא?

מנעולן לבית

מנעולן בפתח תקווה יוכל לסייע לכם במידה ואתם מתגוררים בה ובאזור המרכז במספר מצבים הקשורים לבית. אחד המצבים הוא איבוד המפתח. אם איבדתם את המפתח ואתם מגלים זאת מול הדלת הנעולה ואין לכם את מי להזעיק, זה הזמן לקרוא למנעולן. גם אם יצאתם לרגע מהבית ללא מפתח והדלת שנפתחת מבחוץ רק בעזרת מפתח נטרקה- מנעולן יוכל לסייע לפרוץ את המנעול. הוא יוכל לפרוץ את הדלת בעדינות מבלי לגרום נזק למנעול.. לעיתים קורה גם שהמפתח נשבר בעת ניסיון פתיחת הדלת ואז יש צורך להחליפו- גם זה מצב בו מנעולן יוכל לעזור.

מנעולן בפעולה

מנעולן גם לרכב

זירה אחרת בה ישנו ביקוש למנעולנים היא הרכבים. מנעולן רכב יסייע לפתור בעיות במנעול הרכב, במערכת האזעקה או באימובילייזר. גם טעויות כמו שכחה של המפתח בתוך הרכב קורות לכולנו ואז מנעולן רכב יפרוץ את מנעול הדלת. אלה רק חלק מהמצבים בהם נזמין מנעולן. כולנו ניתקל במצבים הללו לפחות פעם בחיים. מה כדאי לעשות?

להתארגן מבעוד מועד

באופן כללי כדאי לעשות רשימה של אנשי מקצוע לעת צרה. אין ספק כי טלפון של מנעולן בפתח תקווה, לדוגמה, אשר יהיה רשום לכם בנייד יוכל להקל מאוד ולהוריד באופן משמעותי את רמת המתח והחרדה. דווקא בשל העובדה שזהו בעל מקצוע שפוגשים בעיקר בסיטואציות מלחיצות כדאי להתכונן מראש. בדקו אם חבריכם מכירים מנעולן בפתח תקווה במידה וזו עיר מגוריכם כדי שיוכל להגיע במהירות בעת הצורך. אם יש המלצות על מנעולן מתאים- מצויין. אם לא, הכנסו לאתרי בעלי מקצוע או פורומים בנושא בעלי מקצוע, שם לאחר שיטוט תוכלו להגיע להמלצות. דברו עם אותו מנעולן ובדקו קודם כל האם יש לו תעודת יושר מהמשטרה. הדבר קריטי במקצוע כזה. בדקו גם האם יש לו תעודה רשמית והוא אינו "חאפר".

איש אינו אוהב להקלע למצבים בהם מאבדים לחלוטין שליטה, אך ניתן להחזיר את השליטה באמצעות הכנה מוקדמת וטלפון של מנעולן שיפתור את הבעיה.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אייל מזרחי

אייל מזרחי

מנכ"ל שותף בחברת - webclub