לחלום זה תמיד נשמע קל. אבל כשאנחנו צריכים לחלום על העיצוב המושלם לבית, אנחנו הולכים קצת לאיבוד עם החלומות. לפעמים קצת השראה, כמה תמונות, או רעיון קטן אחד, יכולים לפתוח לנו את הראש לסגנונות ועיצובים אחרים לגמרי.

בחלק מהמקרים כאשר מעצבים אזור חשוב בבית כמו מטבח או חדר רחצה, הרעיונות הם לא רק עיצוביים אלא גם שימושיים. פטנט קטן למגירות או שילוב בין חומרים שונים במשטח אחד, יכול להפוך למציאות אצלכם מחר במטבח ולשפר את איכות החיים שלכם לשנים ארוכות.

עיצוב קוריאן

עסקים מומלצים

נגריית אקספרס צפון מציגה מגוון רחב של מטבחים מהארץ ומהעולם בעיצובים מרהיבים ונחשקים, אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר הנגריה לבחירת מטבח מעוצב מהקולקציה החדשה, כנסו לאתר: נגריית אקספרס צפון – עיצוב ותכנון מטבחים

האתרים שחייבים להכיר

לחלום בעיצוב כשמעצבים עם קוריאן זה אתגר אמיתי, מכיוון שהחומר מאפשר עיצוב בלתי מוגבל במגוון סגנונות, צבעים וצורות. בשביל לחסוך לכם זמן ולסייע לכם בתהליך העיצוב, אספנו עבורכם מספר אתרים חשובים מהארץ ומהעולם בתחום העיצוב בקוריאן:

Houzz – התנ"ך העולמי של מעצבי הבתים. האפליקציה והאתר הפופולריים כוללים עשרות אלפי תמונות של מטבחי קוריאן, חדרי רחצה בשילוב קוריאן ורהיטי קוריאן. בתחום המטבחים למשל, ניתן למצוא מגוון אדיר של רעיונות שמתאימים לכל סגנון חיים ולכל סגנון עיצוב. דרך אגב, מעניין לגלות שאת האתר האמריקאי הפופולרי הזה הקימו זוג ישראלים שלא הצליחו למצוא בעל מקצוע ברמה גבוהה לשיפוץ הבית. נשמע מוכר, לא?

בבוריסטון פיתחו יכולות ייחודיות לעיבוד קוריאן שכוללות עבודה בוואקום, כיפוף משטחים, הדפסה על משטחים ועוד. הטכניקות האלה מאפשרות להם ליצור בדיוק את העיצוב שאתם חולמים עליו. מסתבר שלמרות שהתמונות באתר נראות כאילו נלקחו ממגזין עיצוב צרפתי, הן כולן מפרויקטים של החברה ברחבי הארץ.

פינטרסט – האתר הפופולרי לשיתוף תמונות מתגלה כמקור בלתי נדלה לרעיונות. תוכלו למצוא מאות לוחות תמונות של מעצבי קוריאן מרחבי העולם, שמציגים את כל העיצובים שלהם בכל התחומים. אזהרה קטנה שלנו – חלק מהם יצירתיים במיוחד ויכניסו לכם רעיונות לראש. שלא תגידו שלא אמרנו.

DuPont – המפתחת והיצרנית של משטחי קוריאן המקוריים. DuPont היא חברת ענק בינלאומית שמציעה לא רק את המשטחים עצמם, אלא מגוון כלים לעיצוב בקוריאן כמו גלריות תמונות, כלי תכנון לחדרים ועוד.

Design & Inspiration – הבלוג הזה מיועד להציג עבודות של מעצבי קוריאן מכל העולם. כאן תוכלו למצוא גם רעיונות לעיצוב חללים מסחריים כמו חנויות ואולמות, ביחד עם רעיונות לדירות ובתים. מומלץ בחום.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אלישע נתליפוב

אלישע נתליפוב

מנכ"ל חברת OneTech, מומחה לבניית אתרים ומערכות ניהול תוכן לאתרי תדמית, חנויות וירטואליות ומסחר אלקטרוני מתקדם. בעל ידע וניסיון עשיר בתחום קידום אתרים אורגני בגוגל SEO.