שמירה על הבריכה נקייה וצלולה, נעימה ומחוטאת מצריכה תחזוקה שוטפת. ההנאה המושלמת ממים נקיים אינה נולדת מעצמה ובריכה שאינה מטופחת ושמורה – תעכיר את חווית השחייה או השכשוך. רובוט לבריכה המצויד באלמנטים שונים ותכניות ייחודיות לניקוי הבריכה יכול לסייע בהגעה לתוצאה מושלמת – ללא כל מאמץ אנושי!

כיום, תודות למגוון רחב של טכנולוגיות ייחודיות ניתן למצוא מגוון רחב של כלים ומכשירים לניקוי בריכות כאשר חשוב לבחור את המכשירים המתאימים לכם באופן אישי מבלי להתפשר. פשרה משמעה בריכה לא נקייה וכידוע, בריכה לא נקייה מביאה עמה תופעות לוואי. יתרה מכך, סביר להניח שלא תיהנו מעבודתו של רובוט לבריכה שאינו עונה על צרכיכם ולכן רצוי לדעת מבעוד מועד מה הם השיקולים המהותיים בבחירת רובוט לבריכה מבית Poolshop.

סוג הבריכה

מגוון הבריכות הקיים כיום כולל בריכות P.V.C, בריכות קרמיקה, בריכות צורתיות ובריכות ציבוריות. לכל אחת מסוגי הבריכות השונות יש להתאים רובוט ייחודי העונה על צרכיה: בריכות צורתיות יצריכו רובוט מתוחכם יותר מרובוט רגיל, בריכות ציבוריות יצריכו חיפוש אחר רובוט בעל מנוע חזק ואילו לבריכות קרמיקה יתאים רובוט עדין.

בריכה

תדירות השימוש

בריכות אשר נעשה בהן שימוש יומיומי על ידי מספר גדול של אנשים יצריכו רובוט בעל מנוע גדול וחזק יותר הכולל תכניות הפעלה שונות ומגוונות. על מנת לשמור על רמה גבוהה של פעולה חשוב לבחור רובוט לבריכה בעל מוניטין מתקדם ואיכויות עבודה מהטובות בתחום.

קהל היעד

אם ישנם ילדים קטנים בבית או מבוגרים המתעתדים לשחות בבריכה אזי ישנה חשיבות גבוהה יותר לשמירה על בריכה מחוטאת וצלולה. הן ילדים והן מבוגרים הינם בעלי מערכת חיסונית רגישה יותר ולכן חשוב לשמור פי כמה על מים מחוטאים באיכות גבוהה. רובוטים מסוימים בנויים לחיטוי איכותי ומדויק של הבריכה כך שניתן לסמוך עליהם לניקוי יסודי עד לרמת החלקיק.

איכות הרובוט

כמו בכל מוצר אחר, גם רובוט לבריכה משווק בדגמים שונים ומגוונים ובמבחר איכויות ורמות ייצור. על מנת להבטיח כי הרובוט ילווה אתכם במשך שנים רבות, חשוב להתעניין בדגמים המובילים בשוק ולבחור את הרובוטים האיכותיים והיעילים ביותר.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

יוגב יעקובוביץ

יוגב יעקובוביץ

מנכ"ל שותף בחברת - webclub