בהגעה שלנו להחליט על הריהוט אשר יהיה חלק אינטגרלי ומרכזי בחלל, חשוב הוא כמובן לבחור ברהיטים שיתמזגו עם החלל. כאלו שיתאימו בגודלם לחדר ולא יהוו בסופו של יום מכשול של ממש, אלא שפשוט ימלאו את הפונקציונאליות שלהם. כיום קיימים בתחום הריהוט רעיונות רבים הנוגעים לעניין החלל ותפיסת המקום בו. ריהוט מודולרי בהחלט מעניק פתרונות יצירתיים ויעילים למימוש מקסימלי בין החלל לרהיטים וזאת באמצעות טכניקות חדשות המאפיינות רהיטים אלו.
למנזו ריהוט מודולרי – לחצו כאן

ריהוט

כיצד הוא בנוי?

הריהוט המודולרי הינו רהיט הבנוי מחלקים נפרדים, כשכל חלק נבנה בנפרד והוא שלם בפני עצמו. כל אותם חלקים המרכיבים את הרהיט עצמו מצורפים האחד לשני בעבור רהיט ייחודי. ריהוט בשיטה זו מאפיין כמובן שיטות מודולריות נוספות כמו למשל בתחום הבנייה, בו נבנים מספר מימדים המתחברים בסוף יחדיו למבנה אחד. היתרון המובהק של ריהוט מודולרי על פני ריהוט סטנדרטי הינו ביכולת ריהוט זה להתאים עצמו לחלל ולנוחיות האנשים הנהנים מריהוט זה. במקרים בהם מדובר בריהוט מודולרי למשרדים, יש ולקחת בחשבון את סביבת העבודה, צרכיה וסוג העבודה. במשרדים רבים בהחלט ניתן להבחין בעיצוב החלל סביב רהיטים אלו. עיצוב החלל במשרדים רבים נעשה סביב רהיט מרכזי כשסביבו מתאים יחידות ריהוט נוספות נצרכות במשרד וזאת על בסיס הרהיט המרכזי ובהתאמה לו. מעבר למה שצוין קיימים מספר יתרונות נוספים הנוגעים לשימוש בריהוט מודולרי.

  • גיוון: רוב רובו של הריהוט המודולרי מגיע בערכות של 2-4 חלקים. אלו מאפשרות ליצור מגוון רחב של צורות עבור הרהיטים שלנו, במיוחד שמדובר בספות. היכולת לשנות את פני השטח הן בעבור הגיוון בחלל והן בעבור צרכים משתנים מהווים יתרון מובהק למול הריהוט הסטנדרטי.
  • החלפה: ריהוט, כמו כל מוצר צרכני אחר, מתבלה ונפגע עם הזמן. בשל כך שהריהוט המודולרי מורכב ממספר חלקים יתכן ורק חלק מסוים בריהוט נפגע ויש להחליף רק אותו ולא את מכלול הריהוט עצמו.
  • פתרון לאירועים: בעבור חברות רבות בשוק העוסקות בהשכרת ציוד היכולת להעניק לאירועים מסוימים ריהוט מודולרי המתאים עצמו לאופי האירוע ולמאפייניו מהווה יתרון יחסי לעומת הריהוט הרגיל. הדבר אף בולט יותר בעבור חברות אלו להם מלאי רחב יותר ומגוון יותר של ריהוט מסוג זה.
  • אחסון ומשלוח: רכישה של ריהוט מודולרי מאפשר באופן טבעי העברה נוחה יותר הן בעת הרכישה והן במעבר דירה. עצם העובדה שהריהוט עשוי חלקים קטנים יותר הופכת אותו לנוח להעברה וכמובן גם לאחסונו בעת הצורך.
שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

יוגב יעקובוביץ

יוגב יעקובוביץ

מנכ"ל שותף בחברת - webclub