אחד המוצרים הנפוצים ביותר בכל בית בישראל כמו בעולם כולו הוא זה של טלויזיה גדולת מימדים בסלון הבית. ענף זה עבר מהפכה של ממש בעשור השנים האחרון כאשר אל צמרת החברות המובילות בתחום פרצו אלו מדרום קוריאה ובעיקר טלויזיות סמסונג הנחשבות איכותיות ביותר.

טלויזיות הן מהמוצרים הבסיסיים שישנם בכל בית בישראל כמו בעולם המערבי כולו. טלויזיה גדולה בסלון הבית היא הכרח לכל מי שמתגוררים בגפם, במסגרת זוגית או כמשפחה. הטלויזיה היא ללא ספק מרכז הבידור של הבית גם בעידן של טאבלטים, מחשבים ניידים ומכשירי סלולאר חכמים כאלו ואחרים.

ענף זה שמשתנה מדי כמה שנים עם חידושים פורצי דרך באיכות התמונה עבר מהפכה נוספת בעשור האחרון והיא של שינוי החברות הדומיננטיות בשוק זה. אם משך שנים נהוג היה כי את השוק מובילות בפן הטכנולוגי והשיווקי חברות יפניות או גרמניות, הגיע העשור האחרון וטרף את הקלפים שכן לשוק חדרו בעוצמה חברות דרום קוריאניות וסמסונג הגדולה בראשן.

צפייה בטלוויזיה

מה מיוחד בטלויזיה של סמסונג?

טלויזיה סמסונג מתאפיינות ברמה טכנולוגית גבוהה ביותר, חדות תמונה יוצאת דופן, מכלול שקעים לחיבורים חיצוניים של אביזרי שמע והקלטה וכמובן מערכת סמארט טיוי המאפשרת גלישה באינטרנט מהטלויזיה כמו גם צפיה ישיר הבסדרות וסרטים הטמונים במערכת מבעוד מועד ומתחדשים ללא הרף.

מה היתרון הטכנולוגי?

טלויזיות סמסונג אם כן מתאפיינות ראשית כל במובילות טכנולוגית גבוהה וכיום המסכים החדשים מרביתם ככולם הינן טלוויזיות LED ומאפשרים צפיה באיכות HD שכבשה את הצרכנים בשנים האחרונות או 4K הלהיט החדש. מסכי HD מאפשרים צפיה בחדות ניפלאה שלא התאפשרה עד מספר שנים לאחור ואילו האיכות של 4K כשמה כן היא – פי 4 חדה יותר משידור HD אליו הורגלנו.

נוסף לכל אלו במרבית הדגמים החדשים סמסונג מציעה אפשרות צפיה במסך בפורמט של 3D באמצעות משקפי צפיה מיוחדים שהופכים את כל החוויה לכזאת שניתן לחוש רק בבתי הקולנוע החדישים ביותר.

איכות שידור חדה כל כך, בתוספת איזון מדוייק של איכות הצבע והקונטרסט בגוונים כמו גם חיבור נח ליציאות מתקדמות דוגמת HDMI, SD, USB ואחרות, מאפשר להינות ממכשיר טלויזיה סמסונג כיחידת בידור שלמה ומושלמת לצפיה בתוכניות, גלישה באינטרנט או משחק של משחקי רשת באיכות הכי גבוהה האפשרית כיום.

מהו גודל המסך המומלץ?

התמונה החדה של טלויזיות סמסונג מאפשרות לכל אחד למצוא את המסך המושלם בשבילו לצפיה מכל זווית ומרחק הנוחים לו על פי תבנית הסלון של ביתו. החברה מציעה מגוון מסכים חדישים בגדלים של 40-65" – כולם עם כל היכולות החזקות של תמונה ושמע.

אין כל ספק כי סמסונג היא פורצת דרך בתחום הטלויזיות ובדיוק כפי שעשתה בתחום המובייל עם סלולאריים וטאבלטים מהמתקדמים בענף, כך גם במסכי הטלויזיה החדישים היא נחשבת למובילה וחדשנית לעומת כל החברות הותיקות שנותרו מאחור.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אייל מזרחי

אייל מזרחי

מנכ"ל שותף בחברת - webclub