עם השנים, מגרסות הנייר הפכו להיות חלק בלתי נפרד ממקומות עבודה רבים ואף בבתים רבים הפכו להיות מוצר שימושי.

כשחושבים על הסיבה לגריסת דפים, הדבר הראשון שעולה לראש הוא אבטחת מידע, כלומר השמדת מסמכים שונים שאיננו רוצים שיגיעו לידיים הלא נכונות, כמו מסמכים המכילים מידע רגיש על עסק, או מסמכים מהבנק עם פרטי חשבון של אנשים פרטיים.

יתרונותיה של המגרסה

אם פעם מסמכים כאלו היו מושלכים ישירות לפחי האשפה, הרי שחיטוט מהיר בהם אפשר לכל מי שחשק בכך, לאסוף מידע על עסקים או אנשים שונים, ועם השנים הובן הצורך בהשמדתם בדרך יעילה יותר.

יתרונות השימוש

מעבר לנושא אבטחת המידע, למגרסה יתרונות נוספים. עם עליית המודעות הסביבתית בשנים האחרונות, הובן הצורך במחזור חומרים שונים.

תהליך ההתכלות של נייר גרוס, הינו מהיר יותר מהתכלות ניירות שלמים. בנוסף לכך, לנייר הגרוס שימושים שונים, כך למשל, משתמשים בו לעבודות מלאכה שונות, בין אם במקומות כמו בתי ספר וגני ילדים ובין אם ליצירות אמנות של ממש על ידי אמני עיסת נייר.

יתרון נוסף ומשמעותי של המגרסה, הוא החיסכון במקום. תארו לעצמכם, שמקומות עבודה שונים בהם נעשה באופן יומיומי שימוש רב בניירות, היו זורקים אותם באופן קבוע לפחי האשפה, היה צורך בריקון תכוף שלהם על מנת שלא יהיו פזורים בכל עבר.

שימוש במגרסה, מוכיח עצמו ככלי יעיל וחוסך מקום. וגם לעניין זה, יש נגיעה בשמירה על איכות הסביבה, חישבו כמה שקיות זבל היו נדרשות, לולא השימוש במגרסה.

לסיכום, בין אם תרצו להגן על המסמכים שאתם משליכים כדי שלא יגיעו לידיים הלא נכונות ובין אם תרצו לחסוך במקום או להירתם למאבק למען כדור הארץ, מגרסה הינה הפתרון האידיאלי עבורכם.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אלישע נתליפוב

אלישע נתליפוב

מנכ"ל חברת OneTech, מומחה לבניית אתרים ומערכות ניהול תוכן לאתרי תדמית, חנויות וירטואליות ומסחר אלקטרוני מתקדם. בעל ידע וניסיון עשיר בתחום קידום אתרים אורגני בגוגל SEO.