יום העצמאות נמצא כבר ממש כאן ואין כמו יום זה בכדי לארגן את חגיגת המנגל השנתית (יכולה להיות גם החודשית או השבועית- תלוי עד כמה אתם נמצאים עמוק בעניין…). מכשיר המנגל, הגריל או הברביקיו הוא ללא ספק כוכב האירוע ולכן כדאי לבדוק את הגריל שלכם, לראות האם הוא מתאים לכמות האורחים. אם זו גדלה- אלי כדאי להשקיע בגריל, שיכול להית גריל פחמים או סוג אחר, המתאים יותר בשטחו. מה האפשריות הקיימות בתחום הגריל, מהם היתרונות והחסרונות בכל סוג?

גריל פחמים – לא לוותר על הטעם המיוחד

הגריל הוותיק ביותר הוא גריל פחמים. גם בגריל זה ישנם שכלולים וישנן איכויות שונות. ישנו גריל פשוט שלא ישרוד יותר מכמה ימי עצמאות ספורים וישנו גריל איכותי שיחזיק לכל החיים. כדאי לבחור גריל פחמים העשוי נירוסטה או פלדת אל חלד אחרת בכדי שיחזיק מעמד בחוץ ולא יחליד. בנוסף, על מנת להפוך את הצליה לנעימה יותר עבור המנגליסט התורן ישנם אביזרים שיכולים להקל. החשוב מביניהם הוא ארובה אותה מרכיבים על המנגל והיא מסיטה את העשן כלפי מעלה ולא לתוך פניו של העומד ליד. בנוסף, בעזרת הארובה מושגת הטמפרטורה הרצויה מהר יותר ואף נשמרת, מה שמוריד את הצורך בנפנוף המוכר. ישנה אפשרות גם לגריל משודרג הבנוי מלבנים והופך את הצליה לאיכותית יותר ואת הגריל לפריט עיצובי בגינה. היום ניתן להפוך את הצליה לקלה ונעימה יותר גם כשמדובר על גריל פחמים ולקבל עדיין טעם הבשר המתקבל בעקבות שריפת הפחמים.

גריל פחמים

גריל גז

גריל גז מיועד לאלה אשר חשובה להם צליה נקיה ככל האפשר. גריל הגז נוח מאוד לשימוש, השומן אשר הופך לנוזל במהלך הצליה מטפטף אל תוך קערה צדדית. ניתן לרכוש גריל גז עם גגון לפעולה נוחה עוד יותר. כדאי לרכוש גריל גז העשוי ממתכת אל חלד בכדי שלא יחליד כתוצאה מרטיבות. גריל זה יכול להתחבר לנקודת הגז בבית או לחילופין להתחבר לבלון גז ואז להיות נייד.

גריל חשמלי

גריל חשמלי ניתן לשימוש בכל מקום, כולל בבית או במקומות בהם הדלקת אש אסורה ולכן הוא יכול להיות גריל משלים לגריל גז או גריל פחמים. הוא אינו דורש חימום מוקדם.

לרשותכם עומדות מספר אפשרויות באיזה גריל לבחור לקראת יום העצמאות המתקרב. העיקר שתהנו מן החוויה ומתוצאות החימום על הגריל…

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אייל מזרחי

אייל מזרחי

מנכ"ל שותף בחברת - webclub