יש 2 סוגים עיקריים של קולרים לכלבים שאתם יכולים לקנות לכלבים שלכם ולחבר אותם לרצועה. הנה מידע על הסוגים שיש היום, וטיפים לבחירת הקולר שמתאים לכלב שלכם, לפי גודל ואופי.

בין אם אתם מאמצים כלב בפעם הראשונה ובין אם יש לכם ניסיון קודם עם כלבים, יש דבר אחד שחשוב לזכור: לפי החוק, אסור לכלב לשוטט לבדו ברחוב. לא מעט בעלים צריכים לשלם קנס גבוה במיוחד כדי לשחרר את הכלב שלהם מהסגר, לאחר שזה נמצא בשוטט לבדו ברחובות. היות וכך, קולר לכלב הוא דבר שצריך להיות בהישג ידכם, כדי שתוכלו לחבר אותו לרצועה ולהוליך אותו לטיול, לפחות 3 פעמים ביום בהתאם לגילו.

כיום, יש שני סוגים עיקריים של קולרים לכלבים שאפשר לקנות:

  • קולר "רגיל" מתכוונן- קולר רגיל הוא כזה שאפשר לכוונן אותו לפי היקף הצוואר של הכלב. הקולר גם כולל סוגר, שיכול להיות מפלסטיק או ממתכת חזקה. המחירים של הקולר הזה מתחילים ב 15 שקלים ויכולים להגיע ל 250 שקלים ומעלה. הכל תלוי באיכות של הקולר והחומרים מהם הוא עשוי. אם אתם מעדיפים קולר פשוט אבל רוצים שלא ישתחרר ויחליק מראשו של הכלב, מומלץ להשקיע בקולר לפחות 30 שקלים. כמובן שכדאי לבדוק את הקולר באופן אישי לפני הרכישה, כולל את הסוגר ובפרט את החלק שאחראי על החזקת הקולר בהיקף המתאים לאחר שמרחיבים או מקטינים אותו.
  • קולר חנק- קולר חנק הוא סוג קולר לכלב גדול. לעולם לא תראו קולר שכזה על צווארו של כלב קטן, הן משום שקל יותר להשתלט על כלבים קטנים שמושכים והן משום שמשיכה בקולר חנק על כלב קטן עשויה לפגוע בו. המטרה של הקולר הזה היא לעזור באילוף כלבים גדולים שנוטים למשוך. כמובן שיש להתייעץ עם מאלף כלבים מקצועי והומאני לגבי השימוש בקולר חנק- האם זה באמת הכרחי ואיך משתמשים בו בצורה הנכונה? כמו כן, אם אתם מעוניינים לקשור את הכלב בחצר של הבית, זכרו לחבר את הרצועה לקולר רגיל ולא לקולר החנק!

קולרים לכלבים במגוון עיצובים

קולר לכלב 2 קולר לכלב יכול להגיע במגוון עיצובים ולהיות עשוי מכמה חומרים. ראשית, יש קולרים מחומרים סינטטיים, כמו בד ג'ינס, שלהם יש נטייה לגמישות, לעומת קולר שעשוי מעור. בנוסף, יש קולרי חבל קלועים שלהם יש גמישות גבוהה יותר ולכן הם מסירים מעט מהלחץ שמופעל על צוואר הכלבים במידה והם מושכים.

קולרים לכלבים מעור הם כמובן יקרים יותר, אך הם גם עמידים יותר. עם זאת, עבור גורים וכלבים צעירים שעדיין נמצאים בשלב הנשיכות, כדאי לקנות קולר סינטטי וזול יותר.

בנוסף, יש קולרים עם סוגר מפלסטיק וקולרים עם סוגר מתכת. במקרה הזה, הפלסטיק יכול להיות עמיד כל השנים אם הוא חזק מספיק, וסוגר מתכת פשוט נותן לקולר מראה יותר יוקרתי.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אייל מזרחי

אייל מזרחי

מנכ"ל שותף בחברת - webclub