להפיל אל תוך המים מכשיר אייפון 5 היא חוויה נוראית, הלא מדובר במכשיר שעלותו עומדת על כמה אלפי שקלים. ברגע כזה, כדאי להגיע עם המכשיר אל המעבדה שלנו מאסטר פיקס. לפני כן, הנה כמה צעדים שכדאי לכם לבצע לפני הגעתכם למעבדה.

אייפון 5 הוא מכשיר מתוחכם במיוחד שעבור רבים מאתנו הפך להיות המחשב האישי שלנו. מכיוון שכך, ולאור העובדה שמחירו של המכשיר הוא כמה אלפי שקלים, כל תקלה שמתרחשת היא מלחיצה, ובפרט עם המכשיר צולל אל תוך מים.

אך לצערנו, רבים מאתנו יחוו את הרגע הזה שבו המכשיר נופל לתוך המים. ברגע כזה מובן לגמרי שנתמלא בפאניקה, הלא המכשיר יקר מאוד וגם יש עליו הרבה דברים שחשובים לנו, כמו תמונות וסרטונים.

על אף הלחץ הגדול, אפשר להירגע כי יש אפשרות לתקן את הבעיה. כל מה שצריך לעשות זה לגשת אל מעבדה מקצועית שתטפל במכשיר ותחזיר אותו למצבו הקודם. אצלנו במאסטר פיקס תוכלו לקבל שירות תיקון אייפון 5 שנפל אל תוך המים ולנשום לרווחה כי הכל בשליטה!

מכשיר טלפון לא תקין

אך לפני שאתם ממהרים אל המעבדה, שווה לבדוק ולנסות כמה דברים. פעולות שאתם יכולים לעשות בעצמכם בבית יכולות במקרה הטוב לפתור את הבעיה ולמנוע נזק למכשיר בעקבות מגע עם מים. מלבד זאת, תוכלו למנוע החמרה במצבו של המכשיר עד לרגע בו תגיעו למעבדה לקבלת שירות תיקון אייפון 5 שחדרו לתוכו מים.

ובכן, הדבר הראשון שצריך לעשות הוא, כמובן, להוציא את המכשיר מהמים מיד; כל שנייה חשובה במצב כזה וכל שנייה שחולפת יכולה לעלות לכם ביוקר.

השלב השני הוא לכבות את המכשיר על ידי לחיצה ארוכה על כפתור ההפעלה. הכיבוי המיידי הוא חשוב כיוון שכל זמן שהמכשיר דלוק ויש בו מים הוא זמן שבו עלול להתרחש קצר בתוך המכשיר שיעשה נזק חמור! עוד בהקשר הזה, חשוב לציין שאסור בשום אופן להטעין את המכשיר, אז במידה והמכשיר נרטב כאשר הוא בהטענה, יש לנתק מיד את המכשיר מהמטען, ולא לחבר אותו עד שהמכשיר ייבדק ויטופל באופן מקצועי.

תיקון טלפון 2

בשלב הבא, אם יש על המכשיר כיסוי כלשהו, הסירו אותו כדי שהמים לא יחלחלו ויוכלו לצאת החוצה. אחרי שהפשטתם את האייפון שלכם, נסו לייבש אתו עד כמה שאפשר על ידי מטלית יבשה. שימו דגש על כפתור הבית והפתחים השונים של המכשיר (שקע טעינה, למשל) וייבשו אותם בעדינות עם קיסם לאוזניים. פעולת הייבוש תעזור למנוע קורוזיה.

כדי לספוח ביתר יעילות נוזלים שאולי חדרו פנימה וכל רטיבות שהיא, כדאי להניח את האייפון בתוך שקית עם אורז.

אחרי כל זה, כשהאייפון שלכם בתוך שקית האורז, גשו למעבדה כדי לבדוק ולתקן את המכשיר לפי צורך. במידה ועשיתם את כל השלבים לעיל, סביר להניח שאפשר יהיה להציל את האייפון שלכם בלי שתצטרכו לשלם ביוקר.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אייל מזרחי

אייל מזרחי

מנכ"ל שותף בחברת - webclub