כיום לא חסרים מקרים שבהם מבוטחים בפוליסות שונות ביצעו באופן עצמאי תביעת ביטוח לאחר שנגרם להם נזק או שחלו במחלה שונה, ונתקלו בסירוב מחברות הביטוח לפצות או להעניק את השירותים שהובטחו להם, וזאת על ידי העלאת טיעונים משפטיים כאלה ואחרים.

בשל כך, רבים המבוטחים המאוכזבים שפונים לעורך דין שייצג אותם מול חברות הביטוח, בין אם מדובר על עו"ד ביטוח סיעודי, עורך דין לדיני נזיקין ועוד.

אבל איך אפשר למצוא עורך דין טוב שמתמחה בביטוח? כמה אופציות לאיתור בהמשך.

אז כיצד מאתרים עורך דין טוב לתביעות ביטוח כמו תביעת ביטוח סיעודי, או תביעת נזיקין?  

חיפוש אתר אינטרנט ברור ומושקע – כאשר אתם מחפשים עורך דין טוב לתביעות נזיקין חשוב שתמצאו כזה שיש לו אתר אינפורמטיבי ונגיש. עורכי דין עם אתרים מושקעים שיש בהם קטעי עיתונות והמלצות, כמו גם מידע, הם כאלה שיש לבחון בחינה נוספת.

חיפוש המלצות – נסו למצוא המלצות אודות עורכי דין טובים. המלצות ניתן לקבל מחברים או משפחה וגם דרך חיפוש ברשת. חשפו בגוגל את  שמו של עורך הדין שאתם רוצים לשכור למען התביעה, ותראו באמצעות אתרים שונים העוסקים בפסקי דין את מספר הניצחונות שלו בתיקים שדומים לתיק שלכם.

כאשר אתם מוצאים עורך דין מומלץ, נסו להבין כיצד הוא ייצג את לקוחותיו השונים בבית המשפט, ומה היו התוצאות של הייצוג מעורך הדין המומלץ.

חיפוש קטעי עיתונות – דרך נוספות שתסייע לכם למצוא עורך דין טוב לתביעות ביטוח סיעודי היא דרך קטעי עיתונות המפורסמים באתרים שונים ברשת. בחיפוש אינטרנטי תוכלו למצוא קטעי עיתונות שמספרים על תיקים שבהם פעל עורך הדין ותוצאותיהם.

אינטרקציה – אחד הדגשים החשובים בבחירת עורך דין היא שימת לב לאינטראקציה בינכם. בדקו כי עורך הדין מבין את עמדתכם, יודע לייעץ לכם בדרך הנכונה לתביעה, הוא זמין עבורכם ופועל במרץ על מנת להניע את תביעתכם קדימה. שימו לב כי עורך דין טוב יוכל להציע לכם פגישת ייעוץ עוד לפני ששכרתם את שירותיו.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אליחי רובין

אליחי רובין

מנכ"ל חברת קידום כהלכה