דיאטת סימונס – להיפטר מהשומן אחת ולתמיד

אם המראה החיצוני שלכם תמיד הפריע לכם ואין לכם את הזמן להגיע לחדר כושר, אם תמיד חשבתם שאם רק הייתם מצליחים להוריד שניים או שלושה, ארבעה או חמישה קילוגרם מהאזורים המועדים לפורענות – הייתם נראים הרבה יותר טוב בבגדי הערב שלכם, אם כבר הרבה זמן שאתם מתכננים לחזור לבגדים היוקרתיים שלכם ששוכבים בארון ללא שימוש כבר כמה שנים, אבל לא משנה מה אתם עושים, ההיקפים אינם משתנים ומשקל הגוף אינו יורד, הרי שלשם כך בדיוק קיימת דיאטת ד"ר סימונס המיועדת בדיוק עבורכם.

 דיאטת הHCG  המקורית מארה

דיאטה כחלק מהחיים

דיאטת סימונס היא הדיאטה המצליחה ביותר כיום בארץ ובעולם כולו, ולא בכדי. הדיאטה הינה למעשה פיתוח חדשני וטבעי לחלוטין המעניק לגוף ולנפש את האפשרות לרדת במשקל מבלי לעשות מאמצים קיצוניים, מבלי לשנות את אורח החיים בצורה משמעותית ומבלי להרעיב את עצמכם. דיאטה ד"ר סימונס ידועה ברחבי העולם כולו בתור הדיאטה שאפשרה לרבים להצליח להשיל ממשקלם 8-15 קילוגרם בתוך פחות מחודש וחצי. למעשה, בהתחשב בשיטה שעובדת במשך שנים רבות, אין זה פלא כלל וכלל. דיאטת ד"ר סימונס הינה שיטה בדוקה ומוכחת.

איך זה עובד?

דיאטת סימונס הינה למעשה תרסיס או תכשיר המבוסס על ההורמון HCG, הורמון המשוחרר בגוף בזמן ההריון ומורה על בלוטת ההיפותלמוס לשלוח מסרים ולפרק את מאגרי השומן הנמצאים בגוף לצורך התפקוד היומיומי. אם בכל דיאטה אחרת מתפרקת מסת שריר מהגוף בעת הפחתת כמות הקלוריות הנצרכות, הרי שבאמצעות דיאטה של ד"ר סימונס המאגרים העיקריים המפורקים לצורך ייצור אנרגיה הינם מאגרי השומן הטבעיים, אלו התופסים את האזורים המועדים לפורענות: הישבן והמותניים, החזה והבטן.

דיאטה טבעית לבעיה אמתית

מי שסובל מאחוזי שומן עודפים יודע כי מדובר בתופעה שקשה מאד להיפטר ממנה. שהרי לא מדובר כאן בעשרות קילוגרמים עודפים אלא באותם קילוגרמים ספורים המלווים אתכם כבר שנים רבות, בדרך מהעבודה ואליה, בפעמים הראשונות שאתם מגיעים לחדר הכושר בתקווה שדבר מה ישתנה, בדרך אל כל הארוחות המשפחתיות וכן ביציאה מעוד מכנס שכבר לא עולה עליכם. דיאטת ד"ר סימונס הינה הפתרון האולטימטיבי המבוסס כולו על חומרים טבעיים התורמים להתפתחותו של הגוף ולקצב שריפת השומן הנדרש.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

יוגב יעקובוביץ

יוגב יעקובוביץ

מנכ"ל שותף בחברת - webclub