כולנו נשמח לשיניים בריאות, לחיוך עם שיניים לבנות, ישרות ולא חסרות. תחושת הביטחון שלנו תעלה וכולם מסביבנו ירגישו זאת. אנשים רבים פונים לפתרון של השתלת שיניים במקרים שחסרה להם שן או כמה שיניים. כיום עם התפתחות נושא השתלת השיניים בעולם ובארץ השתלת השיניים הפכה למשהו נפוץ ושיגרתי. השיטות שנהוגות פשוטות, מדויקות יותר וחוסכות מהמטופל סבל רב וכאבים. ניתן למצוא מרפאות שיניים המתמחות בהשתלות שיניים כמעט בכל מקום בארץ.

ראשון לציון עיר גדולה בה כמות תושבים לא מעטה. ניתן למצוא בה מרפאות מקצועיות ומכונים שונים. בחיפושנו אחרי השתלת שיניים בראשון לציון נמצא כמה מקומות ועלינו לחקור, לקרוא וללמוד עליהם בכדי לבחור את המרפאה הטובה ביותר עבורנו. חשוב להקפיד שבמרפאה יהיה מומחה להשתלת שיניים אשר ידע לייעץ לנו, לטפל בנו ולהדריך אותנו בכל שלב ושלב. אתם מוזמנים למרפאה שלי (ד"ר שמחה מושייב)  "אורדנט" לייעוץ, הסבר והכוונה בנושא השתלת שיניים. אנו מתמחים בהשתלת שיניים בראשון לציון ונשמח לספר על המכשור הרפואי המתקדם שלנו שבעזרתו נוכל לטפל בכם בשיטת השתלת שיניים ממוחשבת.

מהו שתל?

השתל ימלא את מקומה של שן אחת שחסרה או את מקומן של כמה שיניים שחסרות, ניתן גם לעשות השתלת שיניים של כל הפה. שורשי השן החסרים מוחלפים בברגים ועליהם שותלים את השן המלאכותית העשויה מתכת. השיניים המלאכותיות מחליפות את השיניים הטבעיות החסרות וממלאות את מקומן בכבוד רב. לשם השתלת שיניים צריך לפנות לרופא המתמחה ולו ניסיון רב בתחום השתלת השיניים. בעזרת השתלים יוכל המטופל לחזור לחיי השגרה שלו והוא יוכל לשוב ללעוס, לנגוס, לאכול לחייך ולהרגיש נפלא.

השתלת שיניים ממוחשבת – הצעקה האחרונה

השתלת שיניים נחשבת להליך מורכב ביותר, אך עם כניסת הטכנולוגיה לתחום השתלת השיניים ההליך הפך לפשוט יותר הן לרופא המטפל והן למטופל. בעזרת ציוד ממוחשב יוכל הרופא לקחת מידות מדויקות מפה המטופל כאשר בקלות רבה הוא מקבל הדמיה ממוחשבת אותה הוא יכול לבחון. בעזרת השתלה ממוחשבת אין צורך בניתוח מורכב בחניכיים, דבר שהיה מקשה ומאריך את החלמת המטופל. הכול מדויק, מותאם כמו כפפה עד שלרגע המטופל ישכח שאלה לא השיניים שהוא נולד איתם.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אליחי רובין

אליחי רובין

מנכ"ל חברת קידום כהלכה