בעבור הרצון בטיפול פנים רבים מאיתנו יחשבו באופן מיידי על הגעה למכון קוסמטיקה הקרוב לביתנו ואף על רכישה של מוצרים רבים אשר יעניקו לנו טיפול פנים מקצועי ויעיל. החומרים הפעילים הקיימים בתכשירים הנמכרים כיום הינם חומרים פעילים רבים הנמצאים במוצרי מזון רבים אותם אנו רוכשים במכולת. במבט רחב על המזון שנמצא במקרר נתוודע להבין שבעזרת מוצרי מזון מסוימים ניתן להכין מסכות לפנים אשר יעילות ככל תכשיר לטיפול פנים אשר קיים בחנויות קוסמטיקה רבות.

טיפול פנים בחיפה – טיפול מקצועי אצל קוסמטיקאית מוסמכת

אלה דרים - קליניקה לרפואה משלימה

מסיכת פנים על בסיס ענבים

לענבים השפעה חיובית בתהליך האנטי אייג'ינג של עור הפנים. הענבים עשירים בוויטמין E ו-C מכילים בתוכם ריכוז גבוה של חומצות שומן חיוניות לעור. כמן כן, ביכולתם בשיקום של סיבי הקלוגן אשר אחראיים על עור מוצק ונעים יותר למגע. את הענבים יש לחתוך לחצאים ולשפשף על עור הפנים. בסוף השפשוף יש להשאיר את הענבים כמספר דקות על עור הפנים ולאחריו לשטוף את הפנים במים קרים.

מסיכת פנים על בסיס מלפפון

ביכולתו של המלפפון בהרגעה של עור רגיש ומגורה. יש לגרד את המלפפון בעזרת פומפייה ואת הכבודה שנוצרת יש לערבב בכוס אחת של שיבולת שועל ומעט יוגורט. את התערובת שיוצאת יש למרוח על פנים נקיות למשך חצי שעה ואז לשטוף.

מסיכת פנים על בסיס דבש

בעבור טיפול פנים בדבש יש קודם לשטוף את הפנים במים חמים על מנת להביא לפתיחת הנקבוביות. לאחר מכן יש לייבש את הפנים ואז למרוח את הדבש ולהשאירו על עור הפנים במשך חצי שעה. לאחר הסרת הדבש מין הפנים יש לשטוף את הפנים במים חמים ואחר כך במים קרים.

מסיכת פנים על בסיס יוגורט

בעבור מסיכת פנים על בסיס יוגורט יש ליצור תערובת דלילה של יוגורט עם תוספת של כפית שמרים. את התערובת יש למרוח על הפנים ולהשאירה למשך 20 דקות. לאחר הסרת התערובת יש לשטוף את הפנים במים חמים ומיד אחרי במים קרים.

מסיכת פנים על בסיס שיבולת שועל

שילוב של שיבולת שועל וקוואקר יוצר מסיכת פנים יעילה. התערובת כוללת שתי כפיות של שיבולת שועל וכפית אחת של סודה לשתייה ומים עד להיווצרות של תערובת דביקה. את התערובת יש למרוח על עור הפנים בתנועות סיבוביות למשך מספר דקות ולשטוף אחרי במים.

מסיכת פנים על בסיס לימון וביצה

שילוב של לימון וביצה מהווה תערובת יעילה עבור טיפול בעור הפנים. למסיכת פנים זו יש לסחוט חצי לימון ולערבבו עם ביצה טרופה. את התערובת יש למרוח על עור הפנים ולהשאירה למשך כל הלילה. יש לשים לב ולא למרוח את התערובת קרוב מידי לעיניים. יש לקחת בחשבון ששימוש בתערובת זו הנשארת על הפנים לאורך כל הלילה עלולה להכתים את הסדינים והכרית במיטה.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

יוגב יעקובוביץ

יוגב יעקובוביץ

מנכ"ל שותף בחברת - webclub