טיול בצפון יכול להיות כיף אמתי. אבל איך מתכננים טיול בצפון? מהם המקומות המומלצים שיש לפקוד בצפון? כל הפרטים על טיול נחמד ונעים באזור הכי פסטורלי במדינת ישראל – בהמשך.

כאשר אתם רוצים לצאת לטיול בצפון אתם בוודאי רוצים להגיע ליעדים הכייפים ביותר וזאת מפני שטיול מסוג זה דורש זמן, נסיעה לא קצרה, ולעיתים יותר מיום אחד. לכן מצאנו לכם את המקומות הכיפיים ביותר לטיול.

יודפת – מקום זה נחשב למקום יפה ומקסים בצפון. יודפת היא תצפית מדהימה והיא תל הממוקם בהר עצמון. במקום מערות בית בד ותצפית קסומה. עוד ניתן ללכת ולטייל באזור בוואדי קסום וליהנות מהנוף המקסים של הצפון.

בית הכנסת העתיק בברעם – באזור הגליל תוכלו לפקוד את בית הכנסת העתיק בברעם הממוקם ליד יער ברעם. המקום נמצא ליד הגן הלאומי והוא הוקם בעבר על חורבת הכפר הנוצרי מרוני. המקום מקסים עתיק ויפה, והשרידים שלו הם פיסת היסטוריה מרתקת. להרפתקה תוכלו להוסיף טיול ביער ברעם הסמוך.

קפיצה לקיבוץ דפנה – קיבוץ דפנה הוא אחד הקיבוצים הקסומים שיש. אם תיכנסו למקום בלי להפריע לתושבים החיים בו, תוכלו ליהנות מטיול קצר במקום שקט ויפה בו זורם נחל דן בפסטורליות מרהיבה. הקיבוץ מלא ירוק וקסם, והוא מקום נפלא לביקור.

הבניאס – מי שמגיע לצפון חובה שיגיע לנחל הבניאס. הנחל הוא אחד המקומות הקסומים והיפים בצפון הארץ, והוא גן עדן שוצף מים מרהיבים הנושקים לנחל דן ונחל שניר. השבילים של הנחל מתאימים למטיילים, והם אינם קשים לטיול.

דלית אל כרמל – אחד הכפרים שכיף לבקר בהם בצפון. זהו כפר דרוזי צבעוני ומזמין, שבו ניתן להכיר את העדה הדרוזית, לטעום מאכלים ביתיים, לרכוש פריטי אומנות ולהיכר את האנשים השונים שגרים בצפון.

עצרו בצפון לאוכל ואטרקציות

הצפון הוא מקום שכולו מיועד לאטרקציות למטיילים. במקום: פינות ליטוף, שייט מכל מיני סוגים, רכיבה על אופניים, צניחה חופשית ושלל פעילויות שניתן לקיים עם כל המשפחה. בנוסף ישנן מסעדות בצפון בהן ניתן לאכול מדגת הים המקומית, ושאר מסעדות הצפון מכל הסגנונות המציעות מאכלים ומטבחים שונים האופניים למקום.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אליחי רובין

אליחי רובין

מנכ"ל חברת קידום כהלכה