אילו פעילויות קיץ ישנן לילדים שלכם? כיצד הילדים יכולים להעסיק את עצמם בחודשי הקיץ החמים בכיף? בקיץ קשה יותר לצאת מהבית משום שהשמש קופחת על הגוף ורבים הילדים שפשוט רוצים להישאר תחת המזגן. אבל כאשר אתם רוצים שבכל זאת הילדים יפעילו את גופם, כיצד אפשר להוציא אותם מהבית ולעשות זאת באופן בטוח? התשובות בהמשך.

זה נכון שבחודשי הקיץ הילדים שלנו וגם אנחנו רוצים להישאר בתוך הבית הממוזג ופחות לצאת ממנו, אבל ישנו גבול לכמה שהגוף מתאבן בבית, וחשוב לצאת לפעילות גופנית בכל תחום על מנת לרענן את הגוף ולעשות זאת בצורה בטוחה. אז מה עושים? ישנן כמה פעילויות מומלצות:

לימודי שחייה – אין כמו לימודי שחייה כדי לרענן את הגוף ולשמור על כושר גופני. ילדים הרי אוהבים מאד מים ושהייה בבריכה, ואם מדובר בהפעלת הגוף אז בוודאי שכדאי. לימוד שחייה במגוון סגנונות כגון: שחיית חתירה, שחיית פרפר, חזה, גב ועוד, משפרת את היכולות הפיזיות, בונה מסת שריר, משפרת את היכולות המוטוריות וכיום ישנן שיטות מתקדמות ללימוד שחיה שאף מקדמות את הילדים במגוון תחומים בחיים כמו עבודה על בטחון עצמי, ריכוז, שליטה עצמית ועוד. ולכן לימודי שחייה הינם בחירה מעולה לילדים.

עבודה בגינה – אם אתם רוצים להשקיע בזמן איכות עם הילדים תוכלו לעבוד איתם יחדיו בגינה. עבודה מסוג זה מעולה לשעות אחר הצהריים והיא גם מטפחת את הגינה, וגם עוזרת ליחסים שלכם עם הילדים. העבודה מקרבת בינכם, עוזרת לילד ללמוד מהי אחריות, ובעזרתה תוכלו לגרום לילדים שלכם לפתח תחביב. כיום ניתן בכל גינה להקים גינת ירק קטנה וגינת תבלינים ולגדל אותה יחד עם הילדים. בנוסף תוכלו להקים יחד צילה בגינה ובכך לעבוד במקום מוצל ללא שמש חזקה במקום.

יציאה אל הטבע – עוד ניתן לצאת עם הילדים שלכם אל הטבע לדעת לקרוא מפות ולסייר בו. במקום לצאת אל עוד קניון ולרכוש מוצרים ומשחקים ולהתמקד בחומריות, תוכלו יחדיו לצאת לטבע בשעות שלא חם מידי, להצטייד במים וכובעים וכמובן נעלי הליכה גבוהות, ויחד לתור את הארץ. למדו את ילדכם לקרוא מפה, להבין מהו מצפן, להכיר את הארץ ולדעת כיצד לסייר בטבע כמו גדולים.

שתף פוסט זה ברשתות חברתיות:
  • gplus
  • pinterest

אודות המחבר

אליחי רובין

אליחי רובין

מנכ"ל חברת קידום כהלכה